Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Салон краси FAVORI Одеса відгуки
Феміда Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон краси FAVORI Одеса відгуки 


Дівчатка, хотілося б почути про ваше відвідування салону Феворі. Хто був там недавно? Які послуги ви пробували і які ваші враження від них? Поділіться вашими відгуками, будь ласка!
 
Ялина Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася в салон краси FAVORI кілька разів уже, і можу сказати, що залишилася дуже задоволена. Проводила у них процедуру манікюру з покриттям гель-лаком, і результат мене приємно здивував. Майстер працює акуратно, а атмосфера в салоні спокійна і розслаблююча. Дуже рекомендую!
 
Мілена Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відвідувала салон FAVORI для фарбування волосся та стрижки. Можу сказати, що майстри тут дійсно професіонали своєї справи. Мені підібрали ідеальний відтінок і виконали стрижку точно за моїми побажаннями. Результат перевершив мої очікування!
 
Стася Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий салон! У них робила процедуру нарощування вій, і результат просто приголомшливий. Вії виглядають природно і красиво, майстер дуже уважно ставиться до деталей.
 
Анжела40 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала салон FAVORI для процедури бразильського кератинового випрямлення волосся. Дуже задоволена результатом! Волосся стало гладким, шовковистим і легко укладається.
 
Луїза Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила в салоні масаж обличчя та шиї. Це був неймовірно приємний і розслаблюючий час. Майстер дуже професійно виконав процедуру, після якої шкіра стала свіжою та зволоженою.
 
Оліса Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала салон для манікюру і педикюру. Майстри дуже уважні й акуратні, а обстановка в салоні створює відчуття затишку і комфорту.
 
Андріана Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Проводила в салоні процедуру шугарингу. Майстер працює швидко і безболісно, результат просто чудовий!
 
Гелія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в салон FAVORI і де він розташований? Дуже хочу відвідати його після таких чудових відгуків!
 
Стася Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон салону: 0965172928. Адреса: Велика Арнаутська 1. Просто чудове місце для краси та релаксу!
 
Жозефіна Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний вибір процедур для нігтів у FAVORI. Я робила зміцнення і нарощування, і результат мене дуже порадував. Мої нігті виглядають здоровими і красивими.
 
Дебора Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Макіяж у FAVORI - це справжнє мистецтво! Майстри знають, як підкреслити індивідуальні риси обличчя і створити неповторний образ. Я закохалася у свій образ після відвідування цього салону!
 
Іда Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Я також залишилася задоволена результатом після візиту до Феворі.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: