Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лікування пупкової грижі Одеса
поліна35 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування пупкової грижі Одеса 


Усім привіт! Мені потрібно зробити операцію на пупковій грижі, і я чула багато хорошого про хірурга Леніка Руслана Григоровича. Може, хтось уже робив у нього операцію? Чи варто звертатися до нього? Хочу почути ваші відгуки!
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Поліна35, я робила операцію у Руслана Григоровича близько року тому. Він дійсно чудовий фахівець. Все пройшло гладко, без будь-яких ускладнень. Реабілітація теж пройшла швидко. Рекомендую!
 
Віринея Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
поліна35, і я робила операцію в нього три місяці тому. Він дуже уважний і професійний. Операція пройшла чудово, зараз почуваюся чудово. Ви в надійних руках!
 
Гликерія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Підтверджую всі позитивні відгуки. Руслан Григорович - справжній професіонал. Робила у нього операцію на пупкову грижу півроку тому. Все пройшло успішно, і я забула про свою проблему.
 
Caroline Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила в нього операцію, все пройшло чудово. Він використовує сучасні методи, і після операції немає жодних неприємних наслідків. Раджу!
 
Sashhha Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у Руслана Григоровича минулого року. Відмінний хірург! Операція пройшла успішно, і я швидко відновилася. Він дуже уважний і турботливий лікар. Не пошкодуєте!
 
Irada Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович зробив мені операцію на пупкову грижу два місяці тому. Я дуже задоволена результатом. Лікар від Бога, дійсно золоті руки!
 
Нінел Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію в Руслана Григоровича три місяці тому. Операція пройшла ідеально, без ускладнень. Дуже вдячна йому за професіоналізм і увагу!
 
Олімпія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича Леніка? Уже замучила ця пупкова грижа...
 
Caroline Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні, а також у МКЛ № 10, у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його особистий телефон: 380951642976. Телефонуйте, не зволікайте з цим!
 
Павла789 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила операцію у Руслана Григоровича. Він дійсно чудовий хірург! Все пройшло чудово, без будь-яких проблем. Дуже вдячна йому!
 
Лапуля Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім добрий день! Робила операцію в Руслана Григоровича і можу сказати, що це лікар із золотими руками. Операція пройшла успішно, і я швидко відновилася. Дуже задоволена!
 
Павлина Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую всі відгуки. Руслан Григорович робив мені операцію на пупкову грижу, і я залишилася дуже задоволена. Він чудовий хірург і людина!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: