Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ленік Руслан Григорович Одеса відгуки
BeckyJ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович Одеса відгуки 


Форумчани, я планую операцію з видалення каменів з жовчного міхура і шукаю кваліфікованого хірурга для успішної операції. Рекомендують оперуватися у Руслана Григоровича Леника. Буду рада отримати від вас відгуки про цього лікаря.
 
Zubkov Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Роблю вже другу операцію у Руслана Григоровича і щоразу захоплююся ним. Його спокій, упевненість і доброзичливість передаються пацієнту. І я впевнений у відмінному результаті ще до початку операції.  Настійно рекомендую!
 
Lyona56 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Є таке поняття, як лікар від Бога! Це можна сміливо, без перебільшення сказати про Леніка Руслана Григоровича! Шкода, що не дуже часто можна зустріти такого лікаря, лікаря за покликанням: грамотного, люблячого людей і свою спеціальність, який вкладає у своїх пацієнтів свою душу! Дуже уважний, спокійний, позитивний! Від нього виходиш з упевненістю, що все буде добре!
 
Myasnikovvva Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович Ленік своїми золотими руками врятував мого брата і витягнув його з того світу, хоча інші лікарі плюнули на мого брата. У його компетентності немає сумнівів.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, професіонал своєї справи і просто чудова людина! Виконував операцію з непрохідності кишечника. Операцію виконано успішно, дуже задоволені цим фахівцем!
 
Lybava Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович робив мені лапароскопію, видаляв гострий флегмонозний апендицит. Операція пройшла успішно, шви в результаті настільки маленькі, наскільки тільки можуть бути, відновилася я швидко. Загалом, хочу сказати, що Ленік Р.Г. - справжній професіонал і просто дуже приємна людина.
 
gorgia67 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Це справжній професіонал своєї справи! Він зробив моєму батькові операцію з видалення проривної виразки шлунка з перитонітом, операція була важкою. Своєчасне хірургічне втручання врятувало життя моєму батькові!
 
Тихон Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович видатний хірург! Він якісно, відповідально підходить до своєї роботи. За кожного пацієнта він щиро хвилюється. Грамотний фахівець із золотим серцем. Правильно поставив мені діагноз, пахова грижа. Прооперували мене. Післяопераційний період проходив добре. Він відмінно провів операцію, наклав сітку. Спокійно відповідає на запитання, приємний як людина. Два тижні майже минуло, майже бігаю вже. Шов дуже акуратний.
 
Екаttерина Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - лікар від бога, золоті руки і світла голова. Дуже уважна і чуйна людина. Операцію проведено на найвищому рівні, тому післяопераційне відновлення пройшло легко і без ускладнень.
 
Алія1994 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарі бувають різні, хірург - тільки Ленік Руслан Григорович. Доля вже втретє зводить мене з цим чудовим Лікарем. Тричі Він оперативним шляхом видаляв те, що виросло в моєму організмі всупереч моїм бажанням. І щоразу від цих зустрічей залишалося приємне відчуття від уваги з боку лікаря і його професіоналізму, а від операцій нічого не залишалося. Лише маленькі, акуратні шрамики.
 
Danislav Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Буду вдячний, якщо хтось поділиться контактною інформацією про хірурга Руслана Григоровича Леніка.
 
Тихон Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, запишіть: телефон +380951642976. Руслан Григорович проводить прийом на Валиховському провулку, 3, у першому хірургічному відділенні, і в МКЛ № 10 на вулиці Малиновського, 61, у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Irada Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пройшла через операцію на жовчному міхурі, яку проводив Руслан Григорович Ленік. Щиро вдячна йому за високий рівень професіоналізму та вміння. Дуже рада, що потрапила до такого лікаря і вам раджу.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: