Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ленік Руслан Одеса відгуки
Igor2001 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Одеса відгуки


Доброго дня! У кого-небудь був досвід лікування у хірурга Леніка Руслана Григоровича? Які ваші враження від його роботи? Чи варто оперуватися у нього?
 
Калачова Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович був моїм хірургом, і я можу відзначити його високий професіоналізм і уважне ставлення до деталей. Він завжди чітко і зрозуміло пояснював кожен етап операції, що сильно полегшувало мою тривогу. Його людяність і турбота створили атмосферу впевненості та спокою під час усього процесу лікування. Завдяки його вмінню і турботі я відчувала себе в надійних руках.
 
Zhorikk Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно мені зробили операцію (лапароскопія жовчного міхура). Оперував лікар-хірург Ленік Руслан Григорович. Якщо ви потрапили в руки цього професіонала, то будьте впевнені, що все пройде ідеально! Настільки тверда, впевнена і при цьому легка рука у Руслана Григоровича, що не знадобилися знеболювальні уколи, заживає все дуже швидко, а шви такі акуратні, що їх відразу майже не помітно!
 
masha72 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович Ленік - висококласний хірург. Мені дуже пощастило потрапити до нього на консультацію і лікування. Всі мої страхи і сумніви були розвіяні після грамотно проведеної консультації та спокійного докладного пояснення всіх подробиць операції. Лапароскопія жовчного міхура була проведена в плановому режимі без ускладнень. Подальше лікування і відновлення у відділенні також пройшло відмінно під уважним і суворим керівництвом Руслана Григоровича. Усім, кому потрібна така операція, дуже рекомендую цього лікаря.
 
Yu1ia Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
З першого моменту знайомства з хірургом Леніком Р.Г. - впевнена в собі людина, що заспокоює і дає впевненість, надію на успіх. На перший день і наступні дні після операції, проведеної Леніком, почуваюся чудово. Це свідчить про компетентність і високий професіоналізм хірурга. У нього золоті руки.
 
Hloya58 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - чудовий хірург. Операція пройшла успішно, шрами практично непомітні. Дуже добра, м'яка, людина, яка зможе заспокоїти під час паніки пацієнта.  Дуже раджу цього лікаря.
 
ЛЛаура Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу залишити відгук про чудового хірурга - Леніка Руслана Григоровича! Усім, на кого чекає операція з видалення грижі, можу дуже сміливо сказати, не бійтеся - ви будете в надійних руках! Спочатку був огляд і консультація, а потім призначили день операції! Руслан Григорович пояснює все зрозумілою мовою! Сама операція пройшла відмінно. Шов був накладений маленький і акуратний. Після операції Руслан Григорович багаторазово дізнавався про мій стан і давав рекомендації про подальший догляд за швом, навіть після виписки дзвонив і дізнавався про самопочуття.
 
vikktoria Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Руслану Григоровичу за його професійно грамотні дії під час проведення діагностичної лапароскопії, лапароскопічного розсічення черевних спайок, лапароскопічної апендектомії, санації, дренування черевної порожнини. Моя операція пройшла успішно, без ускладнень. Швидко поставив на ноги. Побільше б таких лікарів у наших медичних установах!
 
Ярана Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до хірурга Леніка за рекомендацією 2-х знайомих, які вже успішно пройшли операції і лікування у цього лікаря і залишилися дуже задоволені! Насправді правильно кажуть, що лікарі - це руки Бога на землі, цей вислів з точністю відображає справу, якою займається Руслан Григорович! Дуже грамотний фахівець, тактовна, добра людина, яка чітко знає, що робить.  Мені було проведено лапароскопічну поздовжню резекцію шлунка, післяопераційний період пройшов легко.
 
LesyAa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, а де приймає Руслан Григорович?
 
Hloya58 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає за адресами: Валиховський провулок, 3, у першому хірургічному відділенні, а також у МКЛ № 10, де він працює у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Nataliiia Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися контактний телефон Руслана Григоровича, щоб записатися на консультацію?
 
Yu1ia Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, ось його номер телефону: +380951642976. Він по-справжньому талановитий у своїй галузі.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: