Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ленік Руслан Григорович відгуки
Аміна1986 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович відгуки 


Здраствуйте! Який ваш досвід із хірургом Леніком Р.Г.? Яких результатів було досягнуто? Чи були якісь ускладнення або проблеми після операції? Загалом, рекомендували б ви цього хірурга для проведення операції?
 
JulietКруз Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Це найкращий лікар на світі. Я не думала, що бувають такі хороші й добрі лікарі... У мене були камені в жовчному, Руслан Григорович провів мені операцію, я дуже шкідлива, в плані того, що дуже боюся болю, і психологічно мені було дуже важко. Руслан Григорович з усіма труднощами допоміг впоратися. Лікар з великої літери!
 
Васек17 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм, тепле ставлення. Потрапив до Руслана Григоровича з сильними болями в животі, він одразу за результатами аналізів виявив жовчнокам'яну хворобу і провів операцію з видалення жовчного міхура. Зараз виписався і всім дуже задоволений.
 
Avdeev Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячний Руслану Григоровичу Леніку і настійно його рекомендую. Провів важку операцію, все на відмінно. Відновився після вогнищевого панкреонекрозу і видалення жовчного дуже швидко. Зараз усе добре.
 
Cristal1980 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович робив мені операцію, є чудовим фахівцем, який пояснює всі деталі процедури, володіє високим професіоналізмом і турботою. Пацієнти повністю довіряють йому, і завдяки його людяності процес лікування проходить без стресу. Я глибоко вдячний доктору Леніку за його ключову роль у моєму одужанні.
 
Афон Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Необхідно було зробити колоноскопію перед операцією. Проводив її Ленік Руслан Григорович, перед процедурою все мені пояснив, заспокоїв. Все пройшло чудово. Чудова людина й уважний лікар. Рекомендую!
 
Mariana1989 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Руслана Григоровича з непрацюючим жовчним міхуром через каміння, мучили дуже сильні болі, вирішили видаляти, призначили дату операції, прооперували швидко спритно. Боліло, звичайно, але те, що я вже на 4 день приїхала сама за кермом до лікаря на зняття швів, для мене багато значить, проколи маленькі акуратні, один невеличкий синяк. Рекомендую тим, хто цінує свій час, гарне ставлення і професіоналізм лікаря.
 
Арабелла2020 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Леніка Руслана Григоровича з питання встановлення внутрішньошлункового балона з метою зниження ваги. Через 6,5 місяців балон видалили. Велика подяка йому за тактовність і ввічливість. Грамотний фахівець. Усе розповідає і пояснює. Я - дівчина недовірлива і тривожна. Але з Русланом Григоровичем почувалася максимально спокійно, що для мене велика рідкість. Рекомендую на 100%.
 
Zinulya Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
У Руслана Григоровича дуже професійний і тактовний підхід до пацієнтів. Все докладно пояснює, прибрав усі мої страхи перед операцією. Завдяки його грамотним діям усе пройшло швидко й успішно. У період реабілітації після операції так само надають підтримку, не залишають пацієнта наодинці зі своїми страхами. Раджу!
 
Флоренція Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович теж робив мені операцію з видалення жовчного міхура, пройшло все на відмінно, післяопераційний період було приділено велику увагу на мій стан. Дуже рекомендую, знаючий хірург.
 
Arno0 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, скажіть, як можна записатися до Леніка Руслана Григоровича?
 
Mariana1989 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, контактний номер телефону - 380951642976, телефонуйте і домовляйтеся.
 
Клариса78 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, відмінно провів операцію. Можна рекомендувати таких лікарів.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: