Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Відгуки про роботодавців Одеси » Як не потрапити в пастку роботодавців-шахраїв (Як не потрапити в пастку роботодавців-шахраїв)
Як не потрапити в пастку роботодавців-шахраїв
Homahom Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Хочу поділитися з Вами номерами роботодавців, на які НЕ потрібно дзвонити, оскільки це шахраї. Увага, під час дзвінка на ці номери з рахунку знімаються немаленькі суми грошей:

(066)447-40-94067-524-07-86(095)515-22-06,(096)098-46-76(095) 2179401068-719-05-75(095)535-21-08095-728-66-04096- 004-97-86(068)795-36-76(066)038-94-71(044) 374-02-36(044) 374-06-17(066) 000-89-92Повний перелік платних номерів можна знайти тут: http://worknew.info/article....63.html. Не публікую весь список, оскільки на сайті він постійно оновлюється - додаються нові номери. Мені пощастило, що натрапила на цю статтю, тому тепер набагато менше ризикую потрапити в пастку шахраїв. До речі, я хотіла знайти ще більше інформації про платні номери, але виявляється, що сайт http://worknew.info - це єдиний ресурс з пошуку роботи в Україні, який представив на загальний огляд цих негідників!
 
Nasar Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Так уже... сам на таких натрапив уже не раз. Раніше тільки з товарами працювали через ОЛХ, тепер уже й роботою кидають.
 
Lisa5 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Nasar ()
Так уже... сам на таких натрапив уже не раз. Раніше тільки з товарами працювали через ОЛХ, тепер уже й роботою кидають.
А ви потрапляли на їхню вудку? Там, здається, потрібно дати купу даних, щоб вас кинули, чи ні?
 
Metr Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lisa5 ()
А ви потрапляли на їхню вудку? Там, здається, потрібно дати купу даних, щоб вас кинули, чи ні?
Так, є таке. Сам мало не попався днями, коли шукав фотоапарат. Але в підсумку зайшов почитати, що з цього приводу пише сам ОЛХ і чи пише взагалі. Виявилося пише і багато чого корисного, як і самі люди - blog.olx.ua. Думаю корисно буде всім прочитати, щоб не потрапляти.
 
Марія0509 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще рекомендую найбільшу та найактуальнішу базу шахраїв України, там можна повідомити про шахрая, а ще що найкласніше, це є можливість перевірити людину чи організацію на причетність до шахрайства.
 
malik2015b Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи потрібна прописка для розселення старого фонду?
Коли було скасовано прописку?
Як швидко робиться прописка в москві?
це та інше на сайті: propiska.pro
ПРОПИСКА.ПРО
 
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Відгуки про роботодавців Одеси » Як не потрапити в пастку роботодавців-шахраїв (Як не потрапити в пастку роботодавців-шахраїв)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: