Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Кредитування » Допомога в кредитах! (Допомога в кредитах!)
Допомога в кредитах!
Dram Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Була одного разу в мене неприємна ситуація, в якій потрібні були терміново гроші. Але на жаль ні друзі, ні родичі в той момент не змогли допомогти. Але світ не без добрих людей!!! познайомився з дуже чудовою людиною, яка допомогла знайти найоптимальніший варіант кредиту з мінімальними відсотками. Так само допоміг мені його правильно оформити, щоб у майбутньому не виникло жодних проблем. Дуже вдячний йому за це. Тепер з легкою душею можу порадити цю людину всім! Звертайтеся до нього і він вам обов'язково допоможе!!!
    Його пошта: mapr.zn@yandex.ru
 
TheRoad Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Якось усе дуже підозріло. А більш надійні організації у нас є? З банків кого порадите?
 
Lisa5 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут уже потрібно дивитися на те, скільки вам потрібно і яка у вас історія.
 
Nasar Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата TheRoad ()
Якось усе дуже підозріло. А більш надійні організації у нас є? З банків кого порадите?
Я б на вашому місці сам подивився кредитні пропозиції. На https://creditok.com.ua/kreditnye-predlozheniya найкраще в цьому плані можна підібрати оптимальний варіант по банках. А люди... різні бувають, як і ситуація.
 
Remm Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна оформити кредит через інтернет. Там знаю що дуже швидко видають усім без проблем.
 
Паула Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я саме через інтернет і оформляю грошові позики тут Так дуже зручно, не треба в чергах "банківських" нудитися годинами, та й гроші дають за лічені хвилини. Якось терміново потрібна була сума вночі, бабусю по швидкій забрали, а грошей таких на ліки не було - цей сервіс виручив дуже!!! Тож раджу всім узяти на замітку собі - може теж знадобитися.
 
Vladim1r Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
З банків можу порадити ideabank.ua У мене зарплата через цей банк і минулого року брав кредит у них. Умови нормальні, кращі, ніж за кредитками Приватівськими. Виплачую достроково і виходить, що переплата невелика. До речі, теж заявку онлайн подавав, зараз і в банках є така функція
 
Вацлав Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовляв кредит через сервіс vcreditua.com . Безкоштовно подається заявка в 33 банки України. Рекомендую
 
Vladlen93 Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго часу доби, якщо вам потрібен не великий кредит, то можу вам порадити звернутися в цю фірму finansy.pp.ua у них ви можете отримати кредит під не великий відсоток без перевірки кредитної історії. Гроші ви можете отримати як на карту так і в найближчому з відділенні.
 
Alisashesy Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво
Додано (21.05.2017, 17:23)
---------------------------------------------
Цікаво

Додано (21.05.2017, 17:24)
---------------------------------------------
Цікаво
 
AlinaGably Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво
 
Lugova Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день усім! Раніше часто кредит у Приват банку брала, у зв'язку з моєю роботою, мені іноді потрібні були гроші на замовлення товару. Але після того, як приват банк став нестабільним, то відсотки депозиту знизять, то % кредиту підвищать без відома, я перестала користуватися всілякими їхніми послугами! Зараз беру гроші в кредитному маркеті. Там можна взяти кредит готівкою на будь-яку суму, яка вам потрібна. І є калькулятор, який розраховує відсотки ваших виплат. Після укладення договору, нічого не змінюється навіть після інфляції валюти! Дуже зручно.
 
ArtuRR Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Нервно якось.
 
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Кредитування » Допомога в кредитах! (Допомога в кредитах!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: