Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Бізнес і фінанси » Впровадження ПЗ для контролю за співробітниками (Впровадження ПЗ для контролю за співробітниками)
Впровадження ПЗ для контролю за співробітниками
VivaBrunko Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт! Сьогодні прийшов лист на пошту, запропонували безкоштовно спробувати тестові ліцензії Стахановця. (повна інфа від того, хто що робив за комп'ютером, перехоплення листувань, дзвінків і т.д.) 
У принципі програма цікава, якщо вона виконує ті функції, які вони обіцяють на сайті. Може хтось ставив собі подібну софтину і є щось краще?
Та й взагалі чи варта ця софтина своїх грошей
Додано (25.05.2015, 15:04)
---------------------------------------------
Хм, невже ніхто не стикався?..

Додано (29.05.2015, 15:09)
---------------------------------------------
Загалом програма чудова! Я тепер знаю, хто скільки часу витрачає на роботу і на вільний час, навіть думаю, щоб переробити графік, бо раніше всі хотіли, а я все не вірив... + зробив догану парочці, тому що видно чим займаються, байдики б'ють, ледарі)
Ну і ще дзвонили запропонували стафкопа, як думаєте, варто звернути увагу?
 
dreindeimos Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
можна детальніше щодо ПЗ?
 
VivaBrunko Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата dreindeimos ()
можна детальніше щодо ПЗ?
s t a k h a n o v e t s . r u / v o z m o z h n o s t i / /
Несила все писати, ось детальніше, там також можна на сайті завантажити демо-версію (вона з повним функціоналом на для 1 пк)
 
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Бізнес і фінанси » Впровадження ПЗ для контролю за співробітниками (Впровадження ПЗ для контролю за співробітниками)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: