Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відкриття лабораторії
Hasb Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де можна придбати ліцензію, щоб відкрити лабораторію? Хочу проводити аналізи зернових, борошна тощо. І обладнання де можна закупити хороше?
 
Lisa5 Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Ліцензію найімовірніше в сільськогосподарському управлінні міста. А ось обладнання можна подивитися в інтернеті.
 
Lisyonok Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
З обладнанням поспішати не варто, тому що потрібно вибрати хороше і якісне. В інтернеті є вибір, але головне не потрапити на підробку. Я бачила хороше лабораторне обладнання analit-pribor.com.ua Можете там подивитися, ми якось собі в них замовляли гігрометр із психрометром, для вимірювання вологи повітря і лабораторні ваги.
 
Exiousle Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Hasb ()
Підкажіть де можна придбати ліцензію, щоб відкрити лабораторію? Хочу проводити аналізи зернових, борошна тощо. І обладнання де можна закупити хороше?
Дивіться не купіть не якісне обладнання, а то не зможете нормально працювати! Я пройшов уже через цю справу!
 
Kate Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Шеф нещодавно дав завдання, замовити на фірму 15 вологомірів і ще деяке обладнання, оскільки потрібно постійно перевіряти вологість зерна, щоб його не втратити. Я на olis.com.ua замовляла і поки що всі дуже задоволені обладнанням, яке прийшло. Тож не поспішайте під час купівлі, бо дуже багато зараз підробок на ринку пропонують і є шанс потрапити на такий товар. А він, як правило, служить зовсім недовго і потім доводиться купувати новий, а якраз через це бувають постійні простої, які нікому не цікаві!
 
Stasyan Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Я собі на фірму теж там замовляв деяке лабораторне обладнання. Там начебто все хорошої якості, брати можна.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: