Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Який варіант обрати
Barbara Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз є можливість вкластися в нерухомість. Купити квартиру синові на майбутнє. Який варіант обрати, купити вторинне житло чи вкластися у квартиру від забудовника?
 
Катманду Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що слід купити квартиру на вторинному ринку нерухомості і здавати її в оренду. Поки дитина виросте, то ви не тільки відіб'єте вартість квартири, а й накопичите капітал.
 
Царевишна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Це можна зробити так, якщо автор відповідально поставиться до вибору орендарів. Бо є різні категорії людей. Щоб потім не довелося робити ремонт і освятити квартиру.
 
Партизан Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Варто розглянути варіант квартири від забудовника. Син росте, будинок будується. Мені б було приємно в'їхати в нову квартиру, будинок який щойно добудували. Автор, подивіться варіанти на цьому сайті  А потім прийміть рішення, в яку нерухомість вам вкластися. Так простіше вам у фінансовому плані, викласти кругленьку суму на покупку або виплачувати частинами.
 
FriliellWhite Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Бачили? У другій Акварелі на Таїрова вже ключі від квартир вручають. Начебто тільки починали будувати недавно... Молодці, подивитися приємно!!!11

odessa.online
 
Soniya Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що вигідніше вкладати гроші в новобудову, купувати житло на етапі будівництва. Адже вам є де жити зараз, ви можете почекати, поки будинок буде будуватися. Але зате ціна за квадратний метр буде набагато нижчою, ніж у готовому будинку
 
Лаки Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я б теж віддала перевагу купівлі квартири в новобудові, все-таки це новий житловий фонд, поліпшені планування тощо. Але вирішувати вам, звичайно. Адже там ще потрібно буде робити ремонт з нуля. Якщо не хочете морочитися, можна купити квартиру з євроремонтом на вторинному ринку і здавати її, правильно радять вище. Я б на вашому місці всі варіанти розглядала.
 
Ducatti Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну та ще й той момент що люди які купують 3-х кімнатні квартири розуміють що така ціна за квартиру з піноблоку це занадто, ось і знижують ціну! За квартири з будівельна кераміка черги стоять, а тут знижки роблять і ще на 800 грн!))))
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: