Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Samsung виплатив Apple $1млрд дрібними грошима
vades1 Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Samsung виплатив Apple $1млрд дрібними грошима


Samsung, який раніше програв патентну суперечку, підігнав до офісу Apple 30 вантажівок із 5-центовими монетами.

Таким чином південнокорейська компанія виконала постанову суду про виплату Apple Inc штрафу в $1 млрд за порушення 6 патентів на продукцію.

30 вантажних машин, заповнених 5-центовими монетами, під'їхали до каліфорнійського офісу Apple вранці 28 серпня. Співробітники служби безпеки, підозрюючи помилку, не поспішали розвантажувати машини, але гендиректор "Самсунга" в телефонній розмові роз'яснив главі "Еппл", що саме так компанія вирішила виплатити $1 млрд.
Імовірно, загалом у вантажівках має перебувати понад 20 мільярдів монет. Глава Samsung Elrctronics Лі Кунг Хі зловтішно заявив, що співробітникам Apple доведеться витратити багато часу, перераховуючи дрібні гроші.
- Можете купувати на них напої з автомата цілий рік або переплавити на комп'ютери - мені все одно. Ми виконали своє зобов'язання, - повідомив глава Samsung телефоном гендиректору Apple.

У п'ятницю 24 серпня федеральний суд Сан-Хосе зобов'язав Samsung виплатити Apple грошову компенсацію в розмірі $1,05 млрд, але не уточнив способу виплати штрафу, чим співробітники Samsung скористалися, щоб нагадати супротивникові про надмірну дріб'язковість.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: