Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Бампер чи ні? (Бампер чи ні?)
Бампер чи ні?
Uuuu Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Купив собі нещодавно в endorphone бампер для свого Леново. Ви які чохли найбільше любите?
 
Metr Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Я люблю, щоб телефон був повністю захищений. Тобто щоб був хороший фліп-кавер. Але на мій Мейзу таких не зустрічав(
 
Lisa5 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Пам'ятаю були якось навіть чохли, які надягали замість задньої кришки. На самсунги точно були. На інші моделі не бачили такі?
 
TheRoad Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
звісно не приємна ситуація у вас склалася, але я все одно віддаю перевагу бамперу, а на подібні випадки в мене старі бампери є для заміни
 
Builfy Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Metr ()
Я люблю, щоб телефон був повністю захищений. Тобто щоб був хороший фліп-кавер. Але на мій Мейзу таких не зустрічав(
я теж за такі чохли, вони, на мою думку, найбезпечніші та виглядають якось солідно, я собі минулого тижня знайшла нарешті добротний шкіряний чохол за приємною ціною в магазині monkeyshop, хороша якість і шви рівні, продумано зроблений, значок феррарі блищить, стильно...
 
Ulyan Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
мене дратують чохли-книжки. Це таке мотлох чомусь, не знаю.
 
Kate Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата TheRoad ()
звісно не приємна ситуація у вас склалася, але я все одно віддаю перевагу бамперу, а на подібні випадки в мене старі бампери є для заміни
Мені так само подобаються бампери якраз за те, що їх можна накупити пачку і юзати хоч кожен день різні або взагалі міняти по 5 разів на день, справа така. У мене особисто два чохли типу "книжка" і близько десятка бамперів, останній з яких я купила в aks.ua яскраво-рожевого кольору. Завжди одягаю чохол під своє вбрання, щоб мій лук загалом мав стильний і гармонійний вигляд, і знаєте, це насправді працює скажу я вам.
 
ArTulip Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Бампер однозначно! Уже разів 5 на асфальт телефон падав і норм
 
Аустина Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, бампер рятує, тим паче що можна вибрати колір, можна змінювати за настроєм.
Я брала в комфі бампер для свого мобільного телефону, там вибір взагалі приголомшливий.
 
Zazhygalka Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Uuuu ()
Купив собі нещодавно в endorphone бампер для свого Леново. Ви які чохли найбільше любите?
Якщо говорити про зручність і красу, то, напевно, сто плюс бамперу, у мене гарний купила на luxmart.com із незвичним малюнком, і яскравого червоного кольору, ось щось мені захотілося саме такий)
 
iframes Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені бампери не дуже подобаються, захисту від них практично немає.
 
Tatty Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Бампер захищає екран за рахунок валиків, які виступають над екраном тільки на рівній поверхні
екраном вниз....
 
Slemiosse Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Як на мене, краще купити хороший чохол. Тоді не потрібно буде витрачатися на ремонт, якщо телефон впаде. Так як, хороший чохол реально може врятувати ваш телефон від камінчика на який він буде падати екраном вниз. Особисто я, собі такий чохол замовив тут nillkincase і тепер спокійний за свій гаджет. Якості та надійності даного бренду я довіряю, рекомендую!
 
maxonlinux Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Беріть TPU чохли (поліуретанові). Вони схожі на силіконові, але вважаються найкращим захистом смартфона від падінь і подряпин зокрема. Можуть бути абсолютно різних кольорів. Не раджу брати тверді, пластмасові, дерев'яні або металеві чохли, тому що від довгого носіння у вас будуть потерті або подряпані грані смартфона. Також більшість твердих чохлів не захищають верх і низ смартфона, від чого також дряпаються верхні та нижні грані. Якщо вже вибір припав на твердий чохол, то між ним і смартфоном має обов'язково бути шар м'якого матеріалу на кшталт гуми, того ж поліуретану ітд... щоб пом'якшувати падіння, удари і не дряпати смартфон.
 
Balu Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Який краще чохол або бампер для iPhone 5, щоб не мав колгоспного вигляду і ободок від стирання захищав.
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Бампер чи ні? (Бампер чи ні?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: