Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Iphone 6 чи Samsung S6? (Iphone 6 чи Samsung S6?)
Iphone 6 чи Samsung S6?
Metr Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Iphone 6 чи Samsung S6? Чи варто переплачувати за Айфон?
 
Uuuu Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю про всі переваги Айфона згадувати не варто. Якщо бюджет дозволяє, однозначно беріть яблуко. Сьогодні, наприклад, у нашому одеському skay.ua він коштує близько 14 000 грн.
 
new_ton Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Айфон дивилася на сайтах з megazakaz . Дешевше і якісніше можна підібрати. Якщо що хлопці потім допоможуть.
 
ВікторПонам Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Эти телефоны не сопоставимы в стоимостном плане.
 
Lisa5 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
За ті гроші, що коштує Samsung S6, можна взяти 6-й Айфон і ще чохол до нього на додачу.
 
Антоніна Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lisa5 ()
За ті гроші, що коштує Samsung S6, можна взяти 6-й Айфон і ще чохол до нього на додачу.
а я так і зробила. Мені рідні та друзі подарували на ювілей гроші і я вибрала собі новий Айфон 6. Вирішила і чохол до нього одразу купити, бо з попереднім смартом намучилася без чохла - екран доводилося міняти раз на рік. Вибрала своєму айфошу класичний яблучний чохол червоного кольору, такий, як тут на 4-му фото (червоний колір - це моя фішка). Подивилася в інтернет-магазинах ціни на Самсунг S6, так вийшло, що я Айфон і чохол до нього купила за ту саму вартість, що коштує один Самсунг.
 
Ksenya Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ВікторПонам ()
Эти телефоны не сопоставимы в стоимостном плане.
абсолютно вірно, і в експлуатаційному теж. У мене теж раніше були переважно Самсунги, хоча Apple давненько хотіла, все ніяк не виходило. Але коли у мене з'явився мій перший Айфон, я зрозуміла, що бажання було не марне, дійсно дуже зручний, практичний і легкий у використанні. Купували тут mirgadgetov.com разом із чоловіком, точніше він купував мені на 8 березня, а я допомагала вибирати. За 5 місяців користування так до нього звикла, що не розумію, як раніше без нього обходилася). Все-таки він вартий своїх грошей.
 
inna02 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене Samsung S6, я повністю задоволена ним. Єдиний мінус, нещодавно акумулятор для телефону, довелося поміняти, добре що купила не дуже дорого і отримала швидко поштою.
 
compBoy00 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю рівнозначні телефони. Беріть той, до якого душа ближче лежить.
 
TaHLomaka Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
мені подобається телефон на базі андроїд
 
КаринаКолесник Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата inna02 ()
У мене Samsung S6, я повністю задоволена ним. Єдиний мінус, нещодавно акумулятор для телефону, довелося поміняти, добре що купила не дуже дорого і отримала швидко поштою.
Що ти швидко у Вас проблеми з акумулятором виникли.
 
Nasar Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
inna02, купили, найімовірніше, підробку s6, тому що в офіційній версії не може бути поломки впродовж кількох місяців (тільки якщо не впав або подібне), принаймні дешевше було б замінити за оф. гарантією безплатно, якщо він оригінальний. Користуюся самсунгом s5 майже рік з МТС-совським, поповнюю рахунок через popolnyalka.com, тому що в терміналах комісія захмарна. Ближче до НГ швидше за все куплю s6 якщо трохи курс опуститься з цінами в силу того що віддавати майже 23 тис. перебір по-моєму
 
Irinka24 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Я з вами згодна. Як на мене, то теж не бачу сенсу платити за бренд. А то от часто буває, назбирав на айфон, купив його за останні гроші, а потім бомжі кидає, щоб передзвонили. Не розумію таких людей!
 
Lorelai23 Повідомлення # 14
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Я з вами згодна. Як на мене, то теж не бачу сенсу платити за бренд. А то от часто буває, назбирав на айфон, купив його за останні гроші, а потім бомжі кидає, щоб передзвонили. Не розумію таких людей!

Додано (11.08.2023, 15:55)
---------------------------------------------

Цитата Irinka24 ()
А то от часто буває, назбирав на айфон, купив його за останні гроші, а потім бомжі кидає, щоб передзвонили. Не розумію таких людей!
Ахххааа) Так, буває така штука. Ходить в останніх штанях протертих, зате з айфоном. Чесно, немає сенсу платити більше. Я ось взяла собі мейзу і радію. Телефон чудовий, нарікань на його роботу немає. Ціна, як то кажуть, дорівнює якості. Хоч і китайфон, але апарат реально вартий уваги.
 
maxonlinux Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
айфон не варто брати, я вважаю. Беріть самсунг, там андроїд. Він гнучкіший у налаштуванні, ширший за функціоналом. На відміну від айфона, можна хоча б музику безкоштовно слухати без зайвих рухів із комп'ютером.
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Iphone 6 чи Samsung S6? (Iphone 6 чи Samsung S6?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: