Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Чохол для iPad (Чохол для iPad)
Чохол для iPad
TheRoad Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть який краще чохол використовувати для iPad? Ношу його постійно з собою і хочеться, щоб він був захищений від усяких там зовнішніх так би мовити чинників.
 
Lisyonok Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще брати такий, який закриває всі частини планшета. В інтернеті багато таких.
 
Stasyan Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Я чув і бачив хороші чохли фірми Remix для таких планшетів, мені сподобалася їхня якість. Ось тут monkeyshop їх багато і є різні кольори на вибір. Якраз теж сидимо вибираємо на подарунок сестрі, у неї теж iPad.
 
Lisa5 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобаються чохли фірми Devia. Вони якісні та добре захищають планшет. Якраз шукаю собі такий.
 
Exiousle Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lisa5 ()
Мені подобаються чохли фірми Devia. Вони якісні та добре захищають планшет. Якраз шукаю собі такий.
У мене теж до речі чохол для iPad такої фірми. Я його ось тут arc.com ще минулого року собі замовляв, чорного кольору. Класний і дуже зручний чохол. Мені подобається, що він повністю закриває планшет з усіх боків і захищає від будь-яких падінь. Я його вже упускав кілька разів і якби не чохол, то я б, напевно, попрощався зі своїм iPadом))
 
yelmat Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата TheRoad ()
Підкажіть який краще чохол використовувати для iPad? Ношу його постійно з собою і хочеться, щоб він був захищений від усяких там зовнішніх так би мовити чинників.
Та в принципі будь-який можна брати, який вам зручніший. Я ось купую на itsell чохли, вони в них хорошої якості... все захищають від зовнішніх впливів.
 
Homa Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Та повно є всяких. Максимальний захист, напевно, бампер силіконовий забезпечує, особисто я тут endorphone купував і залишився цілком задоволений, він як м'ячик стрибає, а телефон залишається цілим. Загалом, дуже круто всім рекомендую, не пошкодуєте.
 
Violetta_ Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете ще подивитися тут я собі там замовляла чохол на айфон, там багато які є, може і вам що-небудь підійде. Гляньте на дозвіллі
 
Лука Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Носіть не чохол, а айпад  smile
 
viktor_ia120 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Чохли завжди купую не дорогі, не бачу сенсу купувати дорогі, бо я частенько їх міняю, дуже швидко набридає малюнок і хочеться постійно чогось нового.
 
Mihoo Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
З точки зору безпеки краще чохол-книжка - перевірено на собі неодноразово. Звичайний бампер у цьому плані практично марний. Де купити? На Імідж є хороші чохли для iPad. Ціни нормальні, якість хороша.
 
Іванов_ Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Чохол книжка більше для жінок підходить, не купив би собі точно. У мене силіконовий, брав на сайті цитрус ю.а, в цьому магазині виявився досить нормальний вибір чохлів та ціни нормальні.
 
ArtyrBagr Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де можна в Києві замінити екран на Huawei Y9 ?
 
katuwa Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lisyonok ()
Краще брати такий, який закриває всі частини планшета. В інтернеті багато таких.
повністю підтримую!
 
AntonioPirelly Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
скільки коштує???
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Чохол для iPad (Чохол для iPad)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: