Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТЕХНІКА » Побутова техніка » Недорога побутова техніка в Одесі (Дешева побутова техніка зі складу Одеса)
Недорога побутова техніка в Одесі
4yvak Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Недорога побутова техніка в Одесі
Дешева побутова техніка Одеса


Якщо Вам потрібна недорога і якісна побутова техніка в Одесі, то звертайтеся в інтернет магазин ТОП 15. Наш сайт розміщений за адресою top15.com.ua .

У нас Ви зможете вибрати, замовити і купити будь-який товар побутової техніки та електроніки за "складськими" (дешевими) цінами. Ціни на товари часто мінімум на 10% нижчі за ринкові.

Звертайтеся за телефонами:
(048)704-07-44
(097)013-20-21
(093)002-81-81
(095)465-48-49

Реклама санкціонована.
 
vades1 Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціни на побутову техніку тут справді неймовірно низькі...

Усім рекомендую... Реальна економія. Собі вже замовив телефон у них, тепер вибираю мікрохвильовку...

Якщо Вам потрібна недорога або дешева побутова техніка, то звертайтеся в інтернет магазин ТОП15. У ньому Ви зможете підібрати будь-який потрібний товар "під свій гаманець".
 
Lorenz Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
А є фільтри для води?
 
Greta Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
І за скільки зараз можна взяти хороший двокамерний холодильник?
 
TheRoad Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Що скажете щодо хорошої пароварки? У скільки може обійтися?
 
kamenskkamensk Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Приглядаємо нову пралку, з додатковим люком для закидання речей. Хто і що може порадити?
 
stirshtor Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший магазин) Якщо не помиляюся, це ребрендинг?
 
Чарліна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені холодильник потрібно вибрати. Головний параметр: Ширина: від 59 до 69 см. Знайшла в Комфі Холодильник Gorenje RK 6191 EW, на нього якраз зараз знижка є. Як думаєте, варто брати чи щось інше подивитися? Бюджет обмежений, до 8000.
 
yelmat Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Всю побутову техніку ми купуємо в магазині technosite. Я особисто моніторив ціни по магазинах, і звичайно є дуже дешева техніка, він вона не оригінальна і не відомо скільки вона буде працювати. А ось в магазині Техносайт класна техніка і за цінами нижчими ніж в інших магазинах побутової техніки.
 
Nata93 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго часу доби, я в основному замовляю на Озоні, мені подобається, що у них нормальні ціни і з доставкою ніяких проблем не виникає. Ось нещодавно замовила собі класний smart годинник плюс до всього я при їх замовленні отримала ще й кешбек, тобто мені повернули відсоток від моєї покупки.
 
Winston Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми теж через інтернет усе купуємо, переважно через розетку. Зараз замовили Mitsubishi Heavy Ось чекаємо, поки пошта доставить )
 
Frazana Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хочу купити посудомийку. Зараз якраз придивляюся вбудовану, щоб в єдиному стилі була кухня. Думаю, буде мені незамінною помічницею. Який бренд порадите?
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Побутова техніка » Недорога побутова техніка в Одесі (Дешева побутова техніка зі складу Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: