Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Мануальний терапевт Березовський Станіслав Михайлович Одеса (Мануальний терапевт Березовський Станіслав Михайлович Одеса)
Мануальний терапевт Березовський Станіслав Михайлович Одеса
Лідія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Березовський Станіслав Михайлович Одеса відгуки


Була у мануального терапевта, доктора Березовського Станіслава Михайловича, прийняв мене з гострим болем, начебто стало мені краще, але болі повністю не пройшли...
Не хочу говорити гидоти на нього, але мені не стало значно краще, як я очікувала.

Хочу почути думку інших його пацієнтів, про Березовського Станіслава Михайловича. Прошу залишати відгуки про фахівця і лікування.
 
Odessit Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший раз звернувся до Станіслава Михайловича Березовського років 10 тому, потім звертався майже щороку. Різкий біль він знімав непогано, але ні він, ні його асистенти не працюють із м'язовими проблемами, тому "тягнучі болі" після його сеансів завжди залишалися, доводилося ще шукати після нього масажистів.

Востаннє, після відкриття його клініки "Вемамед", потрапив до нього на сеанс і був у шоці від ціни сеансу 350 гривень... Після цього я знайшов собі дешевшого фахівця, який робить і масаж, і мануальну терапію, а не тільки хрумтить, як Станіслав Михайлович.

Березовський Станіслав Михайлович - хороший мануальний терапевт, але після нього однаково треба проходити десь курс масажу в інших фахівців, що не дуже зручно. Також, як я вже писав, відштовхнула ціна.
 
vika Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж двічі зверталася до Станіслава Михайловича Березовського. Є кілька зауважень:
1) Він не лікар мануальний терапевт, він лікар вертебролог, а це різні речі.
2) Вартість прийому в нього завжди була високою, можливо, найдорожчою в місті, це факт.
3) Він не робить масаж, а його помічники дуже слабкі масажисти. 5 хвилин масажу, а точніше прогладжувань не дає можливості розслабитися і розслабити м'язи.

Я теж знайшла собі іншого фахівця, який робить і масаж, і використовує прийоми мануальної терапії. Масаж і мануальна терапія мають робитися разом, ну це мій погляд.
 
Лідія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Про Станіслава Михайловича Березовського я зрозуміла, тепер порадьте мені хорошого фахівця, який робить і масаж, і мануальну терапію!

Мені треба прибрати всі болі, а послуг Березовського в цьому питанні мені явно не вистачає. Порадьте тих, до кого самі зверталися!
 
Galina Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Березовський Станіслав Михайлович - сліпий лікар, свого часу був найкращим мануальником у нашому місті, але напевно вік "бере своє". Вартість прийому у нього дійсно не дешева. Щодо результату, допомагав через раз.
Цитата Лідія ()
Мені треба прибрати всі болі, а послуг Березовського в цьому питанні мені явно не вистачає. Порадьте тих, до кого самі зверталися!
Сама медсестра, працюю в 10-ій лікарні. У нас раніше працював масажист-мануальник, найкращий фахівець із тих, кого я зустрічала, наші пацієнти були дуже задоволені ним, можу Вам його порекомендувати. Піднімав лежачих, близько 2-х років у лікарні пропрацював, тепер приймає людей вдома. Сама до нього ходжу, коли мучать болі в спині. А дитину вожу до Терземан Ірини, вона відновила нам кровотік у головний мозок, її особистий номер 0950992618
 
Лідія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, розкажіть як його звуть? Де і як приймає? Скільки часу триває сеанс? Що він робить під час сеансу? Скільки коштує прийом?
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Звуть його Забранський Владислав. Приймає у себе вдома, за адресою Богдана Хмельницького 39 або 49, точно не пам'ятаю. Сеанс у нього триває 40-45 хвилин, до нього входить масаж шиї, спини і поперекового відділу, а також мануальна терапія (хрусти хребтом). Його номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0509935792, 0677844314.

Від себе додам, що раз на рік до нього ходжу на курс масажу і мануальної терапії, 10 сеансів, і мене рік нічого не турбує, начитаються болі - тоді йду до нього. Але в середньому на рік вистачає його роботи. І роботою Терземан теж задоволена, можу рекомендувати її.
 
vika Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я до речі, після Березовського теж звернулася до Владислава. Чудовий фахівець, хоч і молодий хлопець, але після Березовського Владислав "небо і земля". Він і масаж робить, і хрумтить хребтом, а не тільки хрумтить. З Галиною погоджуся, після 10 сеансів у Владислава забуваєш про проблеми зі спиною на довго. Теж рекомендую.
 
Лідія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Галина і Вікторія, спасибі за рекомендацію Владислава. Почитала про нього відгуки на форумах, багато людей йому вдячних, вирішила звернутися і вже записалася на прийом. Після завтра прийме мене на сеанс.
Спасибі за відгуки та рекомендації всім! Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Мануальний терапевт Березовський Станіслав Михайлович Одеса (Мануальний терапевт Березовський Станіслав Михайлович Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: