Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Масажист Шипілов Павло Леонідович відгуки Одеса (Масажист Шипілов Павло Леонідович відгуки Одеса)
Масажист Шипілов Павло Леонідович відгуки Одеса
Чи подобається Вам Шипілов Павло Леонідович як фахівець масажист?
1. Так [ 0 ] [0.00%]
2. Ні [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 0
Ельвіра Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист Шипілов Павло Леонідович відгуки Одеса


Пройшла, за рекомендацією знайомих, курс масажу у Шипілова Павла Леонідовича, в Одесі.  Шипілов Павло начебто добре працює, але істотного результату я не відчула. Також, він не проводить мануальну терапію (не хрумтить пацієнтом), тільки масаж, що мені не сподобалося. Довго соромилася запитати, але коли зважилася, чому він не хрумтить пацієнтом, то він відповів, що цим не треба займатися, а якщо мені щось не подобається, тоді мені треба йти в інше місце...
Тож останній сеанс із ним був трохи зіпсований його, як на мене, нетактовністю. Я нормально поставила запитання, а він агресивно відповів...
Ось я тепер думаю, до кого звертатися ще, щоб прибрали болі і, напевно, вже не просто на масаж, а й на мануальну терапію?!
А також хочу почути відгуки про Шипілова Павла Леонідовича!
 
Odessit Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Шипілов Павло Леонідович навчив багато масажистів Одеси, оскільки працює в навчальному центрі "Інститут Професійних Технологій". Як викладач, він хороший, чудовий наставник. До речі, він непросто масажист, він ще й лікар.

Щодо його хамства, то факт, він трохи хамуватий як із пацієнтами, так і з учнями.
Також хочу сказати, що мануальну терапію він дійсно не практикує зі своїми пацієнтами. Павло Леонідович не вважає мануальну терапію потрібним інструментом для лікування пацієнтів, хоча за допомогою неї можна домогтися кращих результатів. Коли я проходив у нього курс масажу, то, на мій погляд, він недопрацьовує. Він знає і вміє дуже багато чого, але видно не завжди хоче працювати на всі 100%.

Знаю його років 5, сам один із його учнів.
 
Олежа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Шипілов як масажист може і хороший, але він не лікує. Його масаж я розумію як розслаблення, не більше того. Пройшов у нього 2 курси масажу за останні 4 роки, але перестав до нього звертатися, тому що коли в мене було загострення, я йому зателефонував, а він відмовився за мене взятися. Сказав вколоти "Олфен" і все... Мені прокололи 10 уколів "Олфена", але не допомогло. Знайшов іншого фахівця, який допоміг мені.
Для лікування його не рекомендую. Можу порекомендувати іншого лікаря, масажиста і мануального терапевта, який реально лікує.
 
Galina Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Сама медик, працюю в 10-ій лікарні, знаю Павла Леонідовича, теж була його пацієнткою. Про нього можу сказати, дуже хороший масажист, але він не мануальний терапевт! Він хороший для розслаблення м'язів, але не для відновлення рухливості хребта.

Я сама відбігала пів міста в пошуках хорошого і масажиста, і мануального терапевта. Одеса велика, але ось хороших фахівців дуже мало. Для себе хорошого масажиста-мануальника я знайшла, один з учнів Шипілова. Працював у нас у 10-ій лікарні, тепер приймає вдома. Робить і масаж, і мануальну терапію використовує. Ельвіра, якщо хочете, то можу Вам порекомендувати цього фахівця.
 
Ельвіра Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно рекомендуйте! Мені треба вирішити остаточно проблеми з хребтом.
 
olgaSP Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Павло Леонідович Шипілов масажист, він точно не лікує, а просто розслабляє м'язи. Щоб Вам лікується, треба звернутися до хорошого мануального терапевта.

Погоджуся з людьми, що для розслаблення до нього можна звертатися, але не для лікування.
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Звуть Владислав Забранський, працював зі мною в 10-ій лікарні. Хороший молодий фахівець. Займається і масажем, і мануальною терапією, у лікарні працював навіть із лежачими і їх піднімав. Зараз приймає у себе вдома в районі Молдаванки, вулиця Богдана Хмельницького, здається 49. Робить хвилин 20-25 масаж і 20-25 мануальну терапію.  Опрацьовує пацієнтів курсом масажу з 10 сеансів. Його номери телефонів: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.

Я і моїх знайомі ним задоволені, тож рекомендую і Вам до нього звернутися.
 Якщо вам потрібен дитячий фахівець з хребта, то звертайтеся до Терземан Ірини, добре відновлює дитячий сколіоз, зідзвонитися з нею можете за телефоном 0950992618
 
Олежа Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж до Владислава звертався, він мені більше за Шипілова сподобався. Робить і масаж, і хрумтить, після нього відчуваєш легкість і полегшення, якого немає після Павла Леонідовича!
 
Ельвіра Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Галино, дякую Вам за рекомендацію! Уже записалася до Владислава на післязавтра на прийом.
Усім дякую за відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Масажист Шипілов Павло Леонідович відгуки Одеса (Масажист Шипілов Павло Леонідович відгуки Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: