Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Мануальний терапевт Мавров Валентин Степанович відгуки Одеса (Мануальний терапевт Мавров Валентин Степанович відгуки Одеса)
Мануальний терапевт Мавров Валентин Степанович відгуки Одеса
4yvak Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Мавров Валентин Степанович відгуки Одеса
Лікар, доктор Мавров Валентин Степанович відгуки в Одесі


Цікавлять відгуки про нашого селищного мануальщика Маврова Валентина Степановича, з Центроліту. Лікуюся у Маврова Валентина Степановича 2 рази за пів року, перший раз лікування допомогло, але на пару місяців, а зараз взагалі ніяк. У черзі до нього зустрів хлопця, який також, як і я, ходив теж пів року тому до нього. Він теж не дуже задоволений лікуванням. Розкажіть, хто стикався з лікуванням у Маврова і які у Вас результати. Буду дуже вдячний за інформацію, оскільки мене вже збентежила його конвеєрність і не довгий результат лікування.
 
Олександрівна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Він не мануальний терапевт, він лікар-рентгенолог, а мануальним терапевтом він ніколи не був. Це зараз у нього такий бізнес. До речі, робити то знімки рентгена він відправляє до своєї дружини, сімейний бізнес поспіль. Це мені розповіла в поліклініці наш лікар.

Щодо лікування, то всім говорить завжди стандартно, 10-15-20 сеансів залежно від "грошовитості" клієнта, і всім робить одне й те саме. Кажу не просто так, до нього ходила я, подруга і свекруха, всі розповідають про одні й ті самі маніпуляції при різних захворюваннях. Я його дуже не рекомендую!
 
Маріяяяя Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки про Маврова скрізь не дуже, шкода що раніше не почала шукати в інтернеті інформацію про нього. Прийшла я до нього 3 рази, після яких мені стало гірше, я зателефонувала йому і почала розповідати, що мені погано, на що Мавров сказав, що я більше не хочу Вас приймати, до побачення і поклав трубку!
Не рекомендую його. Недбале ставлення в нього, плюс мені довелося після нього ще лікуватися в неврології, оскільки він мені не тільки не допоміг, але зробив ще гірше.
 
Roza Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила на лікування до Маврова Валентина Степановича, проходила 15 сеансів, але практично легше не стало, після чого мені подруга дала номер іншого фахівця. Телефоную до іншого фахівця, а той майже одразу запитує:- "А у Вас КТ або МРТ є? На підставі яких досліджень було поставлено діагноз?!", я відповідаю:- "Робився рентген.", фахівець:- "Цей метод дослідження не є точним, пухлини і багато дистрофічних змін на рентгені не видно. Так від чого Вас лікували? Який діагноз? Хоча б висновок рентгенолога є?" І тут я зрозуміла, мене лікували не від чого... Діагнозу немає, нічого немає... Роблю МРТ знімки, записуюся до іншого мануальника на прийом, проходжу курс лікування з 10-ти сеансів і більше проблем немає.

Інша ситуація, сусідка моя, теж лікувалася у Маврова, теж результату немає, відправила її до свого нового мануальника. Та ж сама ситуація, що і зі мною, каже їй:- "Знімки МРТ або КТ є? Від чого Вас лікували?", у неї, ясна річ, не було знімків, оскільки Мавров до своєї дружини відправляє тільки на рентген. У результаті, робить МРТ, приїжджає до мого мануальника, а там у висновку доброякісна пухлина, за якої масажі та мануальна терапія заборонені! Мій мануальник її насварив, що через таке лікування їй тільки гірше і взагалі вона могла інвалідом залишитися. У результаті вирушила вона лікуватися в неврологію. Про Маврова каже, що він с.ка і сволота!
 
Андрейка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мавров Валентин Степанович жахлива людина і ще гірший лікар! Моя бабуся, вік 69 років, пішла до нього лікується, на 5-му сеансі він їй зламав ребро! Як мені потім пояснили, нормальний фахівець, не хапуга, не прийняв би пацієнта в такому віці.
 
4yvak Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо Вам не складно, прошу розповісти докладніше про цього фахівця, тому що лікуватися далі то треба. Буду дуже вдячний.
 
Roza Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівця цього я знайшла не відразу, обійшла майже всіх мануальщиків у Суворовському районі, потім мені подруга дала номер телефону і порекомендувала звернутися. Спілкування наше з цим фахівцем описано вище. Звуть його Владислав Забранський, масажист-мануальщик. Раніше працював у 10-ій лікарні в неврології, роки 3 тому звідти пішов і приймає у себе вдома на вулиці Богдана Хмельницького в Одесі. Приймає пацієнтів тільки зі знімками і дуже серйозно ставиться до лікування, не те що Мавров. Лікує масажами і мануальною терапією, кожен сеанс 20-25 хвилин масаж і 20-25 хвилин мануальна терапія. Лікує курсом тільки з 10-ти сеансів, не більше і не менше, не так як у Маврова, поки не пройде ходи. Також він окремо опрацьовує всі больові місця і працює над відновленням рухливості в проблемних зонах.  Його номери телефонів: 048-7010704, 050-9935792, 067-7844314, 063-4877825
 
Леопольд Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж лікувалася у Забранського Владислава, він явно найкращий з усіх, у кого я побувала, а була я в багатьох: Маврів, Москальчук, Жмеренецького, навіть була у француза Жака Тома - всі вони не дуже. Як уже вище зазначили, краще поїздити в центр міста на лікування, ніж потім усе життя провести в інвалідному візку або на препаратах.

Потрапила до Владислава, та як і до всіх попередніх, з болями в шиї, втратами орієнтації та свідомості. Мені стало набагато легше вже після 2-го сеансу, а вилікував мене за 10 сеансів. До цього загалом лікувалася майже 2 роки і поміняла дуже багато фахівців. Рада за результат. Забранського рекомендую, а Маврова ні. Єдиний мінус, довелося поїздити на 168 маршрутці з селища на Богдана Хмельницького. а дитину вожу на Черемушки до Терземан Ірини. 0950992618, це того варте.
 
Веста Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж лікувалася у Забранського Владислава, він явно найкращий з усіх, у кого я побувала, а була я в багатьох: Маврів, Москальчук, Жмеренецького, навіть була у француза Жака Тома - всі вони не дуже. Як уже вище зазначили, краще поїздити в центр міста на лікування, ніж потім усе життя провести в інвалідному візку або на препаратах.

Потрапила до Владислава, та як і до всіх попередніх, з болями в шиї, втратами орієнтації та свідомості. Мені стало набагато легше вже після 2-го сеансу, а вилікував мене за 10 сеансів. До цього загалом лікувалася майже 2 роки і поміняла дуже багато фахівців. Рада за результат. Забранського рекомендую, а Маврова ні. Єдиний мінус, довелося поїздити на 168 маршрутці з селища на Богдана Хмельницького. а дитину вожу на Черемушки до Терземан Ірини. 0950992618, це того варте.
 
Нікітос Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден з більшістю тих, хто висловився про Валентина Степановича Маврова, він як фахівець слабкий, можливо, через вік, і його робота, поставлена на потік, користі здоров'ю не приносить. В інтернеті рідко де згадуються про нього хороші відгуки.
 
4yvak Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Адміни, тему про Маврова можна закривати. З ним усе зрозуміло. Дякую всім, хто залишив відгуки. Окремо дякую Розі за рекомендацію хорошого фахівця. Уже пішов на лікування до Владислава Забранського, результатом дуже задоволений.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Мануальний терапевт Мавров Валентин Степанович відгуки Одеса (Мануальний терапевт Мавров Валентин Степанович відгуки Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: