Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Дерев'янко Наталія Олексіївна Одеса відгуки (Дерев'янко Наталія Олексіївна Одеса відгуки)
Дерев'янко Наталія Олексіївна Одеса відгуки
Mazarika Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерев'янко Наталія Олексіївна Одеса відгуки


Які є відгуки про дієтолога ІнтоСани Дерев'янко Наталію Олексіївну?! Реклами багато, а реальних відгуків в інтернеті майже немає! Хто був у неї, відпишіться.
 
Лорик Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Була тиждень тому в неї на прийомі, даремно витрачений час. Їй байдуже, які мої аналізи та дослідження, таке відчуття, що завдання відчитати лекцію, без урахування особливостей і непереносимостей організму. Націлена на один прийом, без контролю процесів в організмі. Чисто заробіток на людях, без бажання результату з боку лікаря. Не рекомендую.
 
ПростоРая Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, Ви вибачте на приколі?! Вона жирний дієтолог, у неї в самої пробоєми із зайвою вагою! До кого Ви ходите? Загугліть її фото і ви прозрієте, вона ж сама з проблемами з вагою!!!
 
Кучерява Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Mazarika ()
Які є відгуки про дієтолога ІнтоСани Дерев'янко Наталію Олексіївну?! Реклами багато, а реальних відгуків в інтернеті майже немає! Хто був у неї, відпишіться.
Після її призначень у мене загострилися хронічні питання щодо шлунково-кишкового тракту, які майже не турбують. Не рекомендую.

Щодо вигляду її, згодна, Дерев'янко явно сама має зайву вагу.
Цитата ПростоРая ()
Дівчата, Ви вибачте на приколі?! Вона жирний дієтолог, у неї в самої пробоєми із зайвою вагою! До кого Ви ходите? Загугліть її фото і ви прозрієте, вона ж сама з проблемами з вагою!!!
Я сама винна, не звернула увагу спочатку, що Дерев'янко далеко не в здоровій вазі.
 
ДашуліЯ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на 3-х консультаціях у Дерев'янко Наталії Олексіївни за 5 місяців, результат нульовий, "схудла" тільки на гроші.
 
Arinaodessa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Такі самі результати були в мене, тільки мені ще Дерев'янко Наталя Олексіївна розповідала, що в мене великі проблеми з кишківником, ледь не операція можливо потрібна. Цю нісенітницю я слухала поки не звернулася до іншого дієтолога за порадою знайомої. Інший лікар дієтолог подивився всі аналізи, почав призначати лікування і, о боги, я схудла. Не вірте цій дурі з Into-Sana, вона несе нісенітницю і залякує, щоб більше розвести!
 
ДашуліЯ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Ха, мені теж вона щось говорила про операцію, типу мій випадок не простий і якщо ні, то щось треба різати. У неї схоже всі унікальні!
 
Mazarika Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибачте, не за темою, а на скільки схудли, якщо не секрет і хто Вам допоміг?
 
Кучерява Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж цікаво, а то треба іншого лікаря дієтолога шукати. Хто? Де приймає? За скільки прийом? Як відбувається прийом і лікування? Ваші враження які? Контактний номер телефону дайте будь ласка
 
Arinaodessa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Mazarika ()
Вибачте, не за темою, а на скільки схудли, якщо не секрет і хто Вам допоміг?
Скинула зайвих 12 кілограмів за 1,5 місяця.
Цитата Кучерява ()
Теж цікаво, а то треба іншого лікаря дієтолога шукати. Хто? Де приймає? За скільки прийом? Як відбувається прийом і лікування? Ваші враження які? Контактний номер телефону дайте будь ласка
Лікар дієтолог-нутриціолог Кузьмінова Катерина Валеріївна, була завідувачкою центру дієтології клініки Вектор, тепер дієтолог у клініці Доктор Благо Плюс на Дмитра Донського.
Приймає вона тільки з обов'язковими аналізами, спочатку дивиться все, коригує харчування, якщо потрібно, призначає лікування - в моєму випадку це проблеми зі шлунково-кишковим трактом, контроль у динаміці раз на два тижні.
Особисто мені сподобалося те, що лікар при мені коригував моє звичне меню, а не давав шаблонну дієту. Мій раціон харчування став правильним і корисним, а вже через це я схудла, не виснажуючи себе дієтою.
Номер телефону: 0931536900
Ще можна звернутися до Решетник Катерини - тямуща нутриціологиня, спочатку дивиться аналізи, потім тільки підбирає меню з натуральних продуктів, за допомогою яких реально схуднути. Її контактний номер 0636093278
 
ДашуліЯ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Arinaodessa ()
Лікар дієтолог-нутриціолог Кузьмінова Катерина Валеріївна, була завідувачкою центру дієтології клініки Вектор, тепер дієтолог у клініці Доктор Благо Плюс на Дмитра Донського.Приймає вона тільки з обов'язковими аналізами, спочатку дивиться все, коригує харчування, якщо потрібно, призначає лікування - в моєму випадку це проблеми зі шлунково-кишковим трактом, контроль у динаміці раз на два тижні.
Особисто мені сподобалося те, що лікар при мені коригував моє звичне меню, а не давав шаблонну дієту. Мій раціон харчування став правильним і корисним, а вже через це я схудла, не виснажуючи себе дієтою.
Номер телефону: 0931536900
Ще можна звернутися до Решетник Катерини - тямуща нутриціологиня, спочатку дивиться аналізи, потім тільки підбирає меню з натуральних продуктів, за допомогою яких реально схуднути. Її контактний номер 0636093278

Так, чула про Катерину Кузьмінову і читала відгуки, кажуть, хороша лікарка, типу не змушує сидіти на неприродній дієті, а підлаштовує звичне харчування і балансує, щоб воно стало корисним!  Ще моя подруга худла за допомогою Катерини Решетник і залишилася задоволена.
 
Цвяток Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, була і в Наталії Дерев'янко, і в Катерини Кузьмінової, Катерина Валеріївна краща. Пройшла курс і скинула 12 кг, при цьому привела шлунково-кишковий тракт у норму.
 
Mazarika Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, спасибі за відгуки, спільними зусиллями переконали і підібрали мені хорошого дієтолога і нутриціолога.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Дерев'янко Наталія Олексіївна Одеса відгуки (Дерев'янко Наталія Олексіївна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: