Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Помельникова Юлія Андріївна Одеса відгуки (Помельникова Юлія Андріївна Одеса відгуки)
Помельникова Юлія Андріївна Одеса відгуки
Olesya Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Помельникова Юлія Андріївна Одеса відгуки


У мене сильна затримка, вагітність можна виключити відразу.  Порекомендували звернутися з таким питанням до Помельникової Ю.А. Які відгуки можете залишити про цього гінеколога? Чи варто до неї звертатися?
 
Люся45 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до неї підтвердити вагітність, жаху нагнала, жах! Відправила відразу на кров і УЗД, дала "консультацію", прописавши препарат. Наступного дня звернулася до Лихачової за рекомендацією, вона перевірила УЗД і аналізи, у підсумку все чудово! Я не знаю, що це, жахливі апарати УЗД, чи просто некомпетентний лікар... Але нікому не пораджу до неї туди звертатися. Собі дорожче. Краще йдіть відразу до Лихачової.
 
Ждана Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Юлія Андріївна поставила діагноз "ерозія" і порекомендувала її припекти. Я запитала про метод, адже тим, хто не народжував, небажано припікати методом електрокоагуляції, до того ж він найболючіший. Вона сказала: "Звичайно ж, будемо припікати лазером". Проблема в тому, що я за освітою інженер і за виглядом і принципом роботи приладу зрозуміла, що ніякий це не лазер, а саме прилад для електрокоагуляції. Шкода, що зрозуміла я це вже "в процесі", і було пізно. Якщо не хочете, щоб вас обдурили, краще обрати іншого лікаря.
 
Маріанна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Дізнавшись про вагітність, звернулася до Помельникової Ю.А. Даний лікар оглянула, сказала, що все жахливо, дуже велика загроза переривання, нічого не показала. Дала направлення на кров, сказала прийти ще раз на УЗД. Вийшла пригнічена і засмучена.  У підсумку, за порадою подруги звернулася до Лихачової Л.Є., вона втішила і заспокоїла мене.  Також зробила в клініці у Лариси Євгенівни УЗД, де сказали, що все відмінно! Загалом, нерви попсувала мені так, що більше до Помельникової ні ногою!
 
Викусся Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Не раджу лікаря Помельникову. Прийшла до неї був екстрений випадок. Кровоточило, тест показував вагітність. Дивитися відмовилася, сказала: "Це місячні, йдіть і чекайте". Я як дура ще ходила тиждень. Потім сама зробила ХГЛ, вагітність, і наступного дня знову закровило. Прийшла знову до неї. На кріслі дивитися відмовилася. Хоча я їй кажу, що в мене вже не просто кровоточить, а кровотеча і показую ХГЛ. На що Юлія Андрєєва сказала, щоб я йшла в лікарню, навіщо до неї. Я не стала сперечатися, бо було не до цього. Поїхала в лікарню сама на машині, з кровотечею.  За фактом: завмерла вагітність. Ходила з мертвою дитинкою стільки часу.
 
Павла Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто жах, прийшла до так званого лікаря Помельникової на прийом без особливих скарг, просто перевіритися.  Побачивши результати УЗД, вона охала і дивувалася, який у мене запущений випадок і давно йдуть спайкові процеси, терміново треба починати лікування, бажано прямо зараз же. Почала вмовляти мене почати негайні процедури, вставляти якісь тампони з ліками і робити уколи. І це все без будь-яких аналізів, просто за результатами УЗД! Я проплакала всю ніч, наступного дня перевірилася в клініці "Лікаріум" у Ліхачової Л.Є., де мені провели повторне УЗД і сказали, що все гаразд. Більше до неї ні ногою!
 
Ася5 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Начитавшись позитивних відгуків, я пішла до Юлії Андріївни, отримала в 5 разів більше хвороб. У мене полікістоз. Витягнула всі гроші, робила непотрібні процедури. Дуже не акуратно все робить. Купу таблеток виписала теж, як виявилося, непотрібних, уколи тощо. Тепер у мене ще й гастрит, і з гормонами велика проблема, оскільки неправильно призначали лікування. Неправильно підібрали гормони. Поміняла її на Ізбаша О.І., він мені сказав, що все це фігня, від чого мене лікувала, і стільки таблеток змішувати не можна.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Я потрапила в "руки" Юлії Андріївни у 2019 році, вона лікувала мене від ендометриту. Уколами в шийку матки.  Так ось, у неї просто "чарівні руки"!  Підсумок - тепер я дико боюся і крісла, і гінекологів.
 
Кая Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалися з приводу безпліддя у доктора Помельникової. Це лікарка, яка працює на гроші і результат її не цікавить. Призначає непотрібні аналізи, непотрібні процедури, толком не роз'яснює, що і для чого вона призначає їх. Дуже непривітна, негативна, ні грама співчуття і відповідальності.  Після чого поміняла її на Ізбаша О.І.. і не пошкодувала, Олег Іванович допоміг мені вилікуватися від безпліддя. Не рекомендую ходити до Юлії Андріївни, навіть безкоштовно!
 
Кармелітта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, ви тут пишете хороші відгуки про Лихачову Л.Є., а можна її контакти?
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум".  Контакти клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Еллі Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій висновок: Помельникова Юлія Андріївна працює тільки за гроші, а не на допомогу пацієнту! Раджу звертатися до Ізбаша Олега Івановича, ось контактний номер 0674806462
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Помельникова Юлія Андріївна Одеса відгуки (Помельникова Юлія Андріївна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: