Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Ковальова Галина Олександрівна Одеса відгуки (Ковальова Галина Олександрівна Одеса відгуки)
Ковальова Галина Олександрівна Одеса відгуки
Пелагея Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Ковальова Галина Олександрівна Одеса відгуки


Дівчата, що можете сказати про гінеколога Ковальову Галину Олександрівну.
 
Василина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в неї і мені абсолютно не сподобалося. Дивиться дуже швидко, поверхнево і особливо не вникає. Після Лихачової взагалі небо і земля! Не пошкодуйте свого часу і сходіть краще до Лихачової Л.Є.
 
Голді Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж не сподобалася Ковальова - призначила лікування - через місяць все на місці - призначила інше - нічого не допомогло. Пішла від неї до Лихачової в Лікаріум.  Вилікувала мене від усього. І допомогла завагітніти, тепер я чекаю дитинку!
 
Алія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Ковальова абсолютно байдужа, не подивилася ні аналізів, ні гормонів. Препарати призначає на око. Як з'ясувалося пізніше, після відвідування гінеколога Ізбаш, мені цей препарат категорично не можна, та й взагалі гормони ні до чого пити, а є зовсім інша проблема, яку ми з Олегом Івановичем успішно лікуємо.
 
Маріне Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Амбіцій більше, ніж досвіду, багато хто не задоволений, пацієнта не чує, скарги ігнорує. Не рекомендую.
 
Євдоха Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Немає ні знання, ні досвіду, немає покликання - бути лікарем. Протягом року гінеколог Ковальова лікувала мені ерозію. Довго не могла визначити діагноз, виписувала мені лікування від інфекцій, яких у мене не було (не беручи в мене аналізи). Ліки я купила, але застосовувати не стала. Після першого прийому я відчула сильний біль у животі й викинула ліки. Кожне відвідування було мукою, виходиш із кабінету з запитальним обличчям, жодної відповіді на запитання, нервує і кричить.  У Лихачової все було ясно і зрозуміло, хотілося б, щоб усі були такими уважними лікарями!
 
Іоланта Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу сказати, що Ковальова, некомпетентний фахівець, все потрібно витягати, нічого не може пояснити. Пішла з прийому, так і не отримавши чіткої інформації.
 
Багіра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Йшла до цього лікаря з великою надією і за знайомством. Але за кілька місяців ні виразного діагнозу, ні доречних призначень по проблемі, побочок огребла купу. Все якось навмання. Навіть за гроші немає гарантії, що лікар вникне і допоможе впоратися з проблемою.
 
Асель Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Ковальова навіть не глянула на результати аналізів, а призначила мені купу нових. Навіщо? Я від цього прийому не отримала нічого! Жодної відповіді на запитання, жодних рекомендацій. Взагалі пофіг лікарю, огидно, байдужа людина! Мільйон разів подумайте, перш ніж до неї звернутися! Звертайтеся краще до Ізбаш - дуже обізнаний гінеколог, завжди допоможе і підкаже.
 
СофіяС Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися контакти Лариси Лихачової? І якщо знаєте, залиште контакти Олега Ізбаша?
 
Євдоха Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
0634975942 - особистий номер Лариси Євгенівни.

Записатися на прийом до клініки Лікаріум можна за номерами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88

Олег Іванович Ізбаш 0674806462.
 
Ліліана Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я просто втекла до Лихачової Л.Є. Не кажу за всіх, тільки за себе... Дівчатка, яких вона вела і вилікувала, вам пощастило, мені не дуже.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Ковальова Галина Олександрівна Одеса відгуки (Ковальова Галина Олександрівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: