Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Кушніренко Наталія Леонідівна Одеса відгуки (Кушніренко Наталія Леонідівна Одеса відгуки)
Кушніренко Наталія Леонідівна Одеса відгуки
Валія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Кушніренко Наталія Леонідівна Одеса відгуки


Добрий день! Хто лікувався у гінеколога Кушніренко Наталії Леонідівни в Інто-Сані, залиште свої відгуки. Чи були ви задоволені цим лікарем?
 
Ella Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Халатне ставлення! Будучи вперше вагітною, я, звичайно, багато чого не знала і довіряла лікарю! У підсумку, цей лікар за моїми поганими на той момент аналізами, які були сигналом, не відправила до генетика, хоча могла для підстраховки! Це я потім вже розбиралася, а на той момент вона говорила, що все добре! Зараз дитині 7 років і генетичний діагноз - аутизм і проблеми фізичного плану! Мене від прізвища її вже трясе!
 
Сніжанка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені довелося якось звернутися до гінеколога Кушніренка по допомогу, була загроза переривання дуже бажаної вагітності, на мої сльози мені відповіли: "Переривай вагітність, все одно не виносиш". Після таких слів я звернулася в клініку "Лікаріум" до Лихачової Л.Є. і вона цілком благополучно допомогла виносила, тепер у мене чудовий син!
 
Бєляєва Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю, як лікар, але людина недоброзичлива, жорстка, байдужа, вона навіть не робить вигляд, що ти їй цікавий. Каже все, що думає, вагітність вела погано, проявила недбалість. Нічого не пояснить, тільки пише собі щось, особливо не розмовляє. Не рекомендую! Вагітність раджу спостерігати в Лихачової - дуже грамотна лікарка і ставлення в неї хороше.
 
Алісія25 Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Огидний лікар, такого грубого ставлення до вагітних я ще не зустрічала! Вічно все наспіх, швидко швидко, не пояснює, переходить на особистості, розмовляє паралельно ще з кимось. Дорікає віком, вказує на те, що народжувати потрібно в молодому віці, а не сидіти до 30 років.
 
анжеліна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Була двічі в Кушніренка й обидва рази йшла з жахливо зіпсованим настроєм.  Поміняла на Ізбаша О.І. - тепер не маю проблем і нерви в порядку, що дуже важливо в моєму становищі.
 
Еміле Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу оцінити ефективність лікування, оскільки вдруге приходити не хочеться. Зарозуміле ставлення і велика кількість непотрібних аналізів.
 
Агапія Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
А я приєднаюся до відгуку про некомпетентність. У мене навіть за результатами УЗД лікарка примудрилася міому 8 см не побачити. Про матку більшу, ніж треба, удвічі, припустила двійню. Самі вирішуйте, чи потрібно вам відвідувати такого лікаря!
 
Жозефіна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна - груба і некомпетентна. Не втрачайте свого часу, краще звертайтеся до Ізбаша - він докладе всіх зусиль, щоб вам допомогти!
 
Глорія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна зв'язатися з Лихачовою Л.Є.? Ще залиште телефон гінеколога Ізбаш.
 
анжеліна Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
0634975942 - телефон Лариси Євгенівни і записатися можна в клініку "Лікаріум" до неї на прийом за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.

 Особистий телефон Олега Івановича - 0674806462
 
ЮліяКруз Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
У спілкуванні дуже доброзичлива, але в практиці некомпетентна і дуже не впевнена в собі. Без результатів УЗД не змогла встановити діагноз, "не побачила" кісту яєчника розміром 7 см. Лікування призначила некоректне, результатів ніяких.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Кушніренко Наталія Леонідівна Одеса відгуки (Кушніренко Наталія Леонідівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: