Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Медицина в Одесі » важливе питання (важливе питання)
важливе питання
BoryaAndreev Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
так склалося, що будучи вже досить дорослим, я раніше не мав досвіду спілкування зі стоматологами, але тепер з'явилася потреба в тому, щоб вирвати зуб і парочку запломбувати. де в нас в Одесі впораються з цим? це буде мій перший раз, сподіваюся, що потраплю до компетентних фахівців
 
YaraOlga Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата BoryaAndreev ()
так склалося, що будучи вже досить дорослим, я раніше не мав досвіду спілкування зі стоматологами, але тепер з'явилася потреба в тому, щоб вирвати зуб і парочку запломбувати. де в нас в Одесі впораються з цим? це буде мій перший раз, сподіваюся, що потраплю до компетентних фахівців
вам дуже пощастило! у мене до 20 років зруйнувалися всі зуби, і вони в мене всі штучні. відповідно, після того, як їх вставили, я вже й забув про проблеми. намагаюся просто доглядати. тож стоматолога поки що не потребую...
 
BoryaAndreev Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата YaraOlga ()
вам дуже пощастило! у мене до 20 років зруйнувалися всі зуби, і вони в мене всі штучні. відповідно, після того, як їх вставили, я вже й забув про проблеми. намагаюся просто доглядати. тож стоматолога поки що не потребую...
та ви знаєте, ще незрозуміло, який із варіантів гірший))) що ж, сподіваюся, що хтось іще відгукнеться, а то якось переживаю, більше поради ніде шукати
 
Антуанна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата BoryaAndreev ()
так склалося, що будучи вже досить дорослим, я раніше не мав досвіду спілкування зі стоматологами, але тепер з'явилася потреба в тому, щоб вирвати зуб і парочку запломбувати. де в нас в Одесі впораються з цим? це буде мій перший раз, сподіваюся, що потраплю до компетентних фахівців
це хороше питання....
 
vdowencko Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Якраз, мабуть, я потрапив туди, куди потрібно. Знаю одну дуже хорошу клініку, там працює Яременко Яна Миколаївна, дуже грамотний фахівець, хороший лікар. Лікує і лагодить зуби чудово, тож дуже рекомендую Вам звернутися саме туди.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Медицина в Одесі » важливе питання (важливе питання)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: