Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Школи Одеси » Атестація четвертокласників (Школярі складають іспити вже в 4 класі)
Атестація четвертокласників
МАСЯНЯ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Трохи про наболіле. Мій син навчається в 4 класі ЗНВК № 84. Я не буду порушувати тему шкільної програми, надмірної завантаженості дітей, обсягом домашніх завдань. Не буду звинувачувати викладачів і керівництво нашої школи, адже, по суті, їхньої провини немає - вони виконують плани і вказівки Міністерства освіти України. Сьогодні мене цікавить інша тема, на сьогоднішній день - болюча! ХТО придумав державну атестацію в 4 класі?!!! Покажіть мені цю людину або колектив, які в абсолютному марення придумали цей проект!
У вільний від уроків час (а такого не багато лишається!) мій син не гуляє, не відпочиває і не грається з друзями, а вирішує атестаційні контрольні роботи!!! І якщо з математикою більш-менш усе зрозуміло, то з українською та російською мовами, не кажучи вже про читання, сам чорт ногу зламає. Деякі завдання породжують суперечки не тільки між батьками, а й між викладачами! Скажіть, як у такому разі учень може правильно відповісти на запитання контрольної роботи і хто оцінюватиме знання моєї дитини?! А найголовніше - для чого придумали атестацію?
Шановне Міністерство освіти України! Пожалійте наших малюків! Їм не вступати до технікумів і ВНЗ! Невже недостатньо звичайних зрізів знань, щоб з'ясувати наскільки ефективна наша система освіти? Для чого ж потрібно травмувати іспитами наших десятирічних дітей?!!!
 
Fiuman Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається що такими атестаціями ми підвищуємо рівень освіти наших дітей. Що з себе представляє така атестація? Це свого роду контрольна робота. Якщо дитина нормально засвоїла матеріал, вона її напише без будь-яких проблем. Якщо ж у неї проблеми з якогось предмету, то можна звернутися до фахівців з цього сайту, і вони з радістю підготують для неї варіанти рішень контрольної роботи.
 
felyaaaaa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Це стрес навіть для 11-класників. А для маленьких дітей взагалі жахливо
 
Осика Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
sad
 
Eva20 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Кошмар
 
Urie Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
wink
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Школи Одеси » Атестація четвертокласників (Школярі складають іспити вже в 4 класі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: