Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Приватний дитячий садок Happy Time відгуки (Приватний дитячий садок Happy Time відгуки)
Приватний дитячий садок Happy Time відгуки
Гуля Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Приватний дитячий садок Happy Time відгуки


Дівчатка, хто віддавав своїх діток у приватний садок Happy Time. Напишіть свій відгук про цей садок, рекомендуєте ви його?
 
Божена Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Гуля ()
Приватний дитячий садок Happy Time відгукиДівчатка, хто віддавав своїх діток у приватний садок Happy Time. Напишіть свій відгук про цей садок, рекомендуєте ви його?
Минулого року мій старший ходив сюди, зараз він уже школяр, а цього року відвела і молодшого. Можу сказати, що займаються з дітьми тут ґрунтовно. Син повністю виявився готовий до школи - англійська на рівні, дуже розвинений, багато чого знає і вміє. Тепер і молодший його наздоганяє - вірші вчить, навчився шахів. А взагалі тут дуже грамотні вихователі.
 
Яда Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Божена ()
Минулого року мій старший ходив сюди, зараз він уже школяр, а цього року відвела і молодшого. Можу сказати, що займаються з дітьми тут ґрунтовно. Син повністю виявився готовий до школи - англійська на рівні, дуже розвинений, багато чого знає і вміє. Тепер і молодший його наздоганяє - вірші вчить, навчився шахів. А взагалі тут дуже грамотні вихователі.
Син другий місяць відвідує цей дитячий садок. Умови для розвитку дітей тут прекрасні, годують відмінно, 5-ти разове харчування. Вихователі відповідально до роботи ставляться, дитина ходить сюди з великим бажанням. Рекомендую, хороший садок.
 
Бека Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Яда ()
Син другий місяць відвідує цей дитячий садок. Умови для розвитку дітей тут прекрасні, годують відмінно, 5-ти разове харчування. Вихователі відповідально до роботи ставляться, дитина ходить сюди з великим бажанням. Рекомендую, хороший садок.
Перевела свою доньку два місяці тому до цього дитячого садка, то натішитися тепер не можу. Коли вона відвідувала інший дошкільний заклад, вихователі постійно скаржилися на її поведінку і не могли знайти до неї підхід. Тут до неї чудово ставляться, що від неї вимагають, все виконує і ходить сюди з великим бажанням. Одразу відчувається, що тут працюють справжні професіонали, та й умови для дітей чудові.
 
Артеміда Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Бека ()
Перевела свою доньку два місяці тому до цього дитячого садка, то натішитися тепер не можу. Коли вона відвідувала інший дошкільний заклад, вихователі постійно скаржилися на її поведінку і не могли знайти до неї підхід. Тут до неї чудово ставляться, що від неї вимагають, все виконує і ходить сюди з великим бажанням. Одразу відчувається, що тут працюють справжні професіонали, та й умови для дітей чудові.
Дитячий садок, у якому люди займаються улюбленою справою, це неможливо не відчути. У Happy Time кожен співробітник на своєму місці. З дітьми не просто займаються і навчають - наших діток люблять - для мене, як для мами, це найголовніше!
 
Джулі Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Артеміда ()
Дитячий садок, у якому люди займаються улюбленою справою, це неможливо не відчути. У Happy Time кожен співробітник на своєму місці. З дітьми не просто займаються і навчають - наших діток люблять - для мене, як для мами, це найголовніше!
Дуже хороший дитячий садок! Прекрасна альтернатива муніципальним садкам. Тут дійсно знайдуть індивідуальний підхід до кожної дитини, що практично неможливо в муніципальному.  Цікаві розвиваючі заняття, свята, а головне - увага і любов дорослих, які їх оточують. У дітях бачать індивідуальність, тут кожна дитина особлива.
 
Конвалія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Джулі ()
Дуже хороший дитячий садок! Прекрасна альтернатива муніципальним садкам. Тут дійсно знайдуть індивідуальний підхід до кожної дитини, що практично неможливо в муніципальному.  Цікаві розвиваючі заняття, свята, а головне - увага і любов дорослих, які їх оточують. У дітях бачать індивідуальність, тут кожна дитина особлива.
Прекрасний дитячий садок, де я спокійна за свою дитину. Рекомендую!
 
Івона Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в цей садок?
 
Яда Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Івона ()
Як можна записатися в цей садок?
048 772 57 88, 093 668 85 88, 097 668 85 88 - телефони дитячого садка.
 
Беніта Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, у якому районі розташований цей садок?
 
Джулі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Беніта ()
Підкажіть, у якому районі розташований цей садок?
У них 4 філії - в районі Аркадії, на Черемушках, Таїрова і в Центрі.
 
Гуля Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім велике спасибі, я вже визначилася підемо в Happy Time!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Приватний дитячий садок Happy Time відгуки (Приватний дитячий садок Happy Time відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: