Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки (Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки)
Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки
Сапфіра Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки


Для своєї доньки підшукую садок, поки зупинилася на Happy Time. Що можете сказати про цей садок? Подобається вашим діткам?
 
Ірит Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Сапфіра ()
Дитячий садок Happy Time Одеса відгукиДля своєї доньки підшукую садок, поки зупинилася на Happy Time. Що можете сказати про цей садок? Подобається вашим діткам?
Мені порадили дитячий садок Happy Time. Ми прийшли на екскурсію до дитячого садка, подивилися, в яких кабінетах проводяться заняття, який вигляд має територія, де гуляють діти, познайомилися з вихователями. Мені все дуже сподобалося. Донька ходить уже другий рік, дізналася багато нової інформації й іноді дивує мене своїми знаннями. І це все завдяки дитячому садку.
 
Персія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ірит ()
Мені порадили дитячий садок Happy Time. Ми прийшли на екскурсію до дитячого садка, подивилися, в яких кабінетах проводяться заняття, який вигляд має територія, де гуляють діти, познайомилися з вихователями. Мені все дуже сподобалося. Донька ходить уже другий рік, дізналася багато нової інформації й іноді дивує мене своїми знаннями. І це все завдяки дитячому садку.
Зараз я вожу до цього дитячого садка свою онуку, бо вважаю, що у звичайному дитячому садку мало чого можуть навчити дитину і навряд чи дадуть можливість творчо розвиватися. А тут дітей ніхто не змушує, і вчать формувати власну точку зору. До того ж розвивають не тільки творчу, а й фізичну спрямовуючу. Рекомендую!
 
Адельфіна Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Персія ()
Зараз я вожу до цього дитячого садка свою онуку, бо вважаю, що у звичайному дитячому садку мало чого можуть навчити дитину і навряд чи дадуть можливість творчо розвиватися. А тут дітей ніхто не змушує, і вчать формувати власну точку зору. До того ж розвивають не тільки творчу, а й фізичну спрямовуючу. Рекомендую!
Мені хотілося, щоб мій син був перекладачем, звісно, я не буду наполягати, але вважаю, що з самого дитинства він має знати англійську. Саме тому я віддала його в цей дитячий садок. Тут гарне навчання англійської мови. До того ж окрім вивчення іноземної тут багато різних занять, на яких дітей вчать правильно говорити і формулювати думки.
 
Вуд Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Адельфіна ()
Мені хотілося, щоб мій син був перекладачем, звісно, я не буду наполягати, але вважаю, що з самого дитинства він має знати англійську. Саме тому я віддала його в цей дитячий садок. Тут гарне навчання англійської мови. До того ж окрім вивчення іноземної тут багато різних занять, на яких дітей вчать правильно говорити і формулювати думки.
Екологічно чистий садок, дуже сподобалося ставлення персоналу до їхньої роботи. Вони не дивляться на нас і особливо на дітей як на клієнтів, вони реально люблять свою роботу.  Я дуже задоволена. Рекомендую!
 
Ждана Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Вуд ()
Екологічно чистий садок, дуже сподобалося ставлення персоналу до їхньої роботи. Вони не дивляться на нас і особливо на дітей як на клієнтів, вони реально люблять свою роботу.  Я дуже задоволена. Рекомендую!
Уже з першого дня у кожної дитини є індивідуальна карта розвитку. Дитячий садок просторий, багато природного світла в кімнатах і приміщеннях. Усе придумано для комфорту та безпеки наших дітей.
 
Єсенія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ждана ()
Уже з першого дня у кожної дитини є індивідуальна карта розвитку. Дитячий садок просторий, багато природного світла в кімнатах і приміщеннях. Усе придумано для комфорту та безпеки наших дітей.
Моя молодша донька ходить у цей садок у молодшу групу трохи більше місяця, звикла швидко, адаптація пройшла легко, за що спасибі вихователям. Садок подобається за всіма параметрами!
 
Індіра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Єсенія ()
Моя молодша донька ходить у цей садок у молодшу групу трохи більше місяця, звикла швидко, адаптація пройшла легко, за що спасибі вихователям. Садок подобається за всіма параметрами!
Ми тільки почали сюди ходити, але враження позитивні. Період адаптації пройшов якось непомітно для нас, хоча я з цього приводу дуже переживала, тому, що у багатьох дітки насилу звикають до садка. Але в нас із першого ж дня не було ні криків, ні істерик, я одразу хотіла залишити на кілька годин, але коли прийшла по доньку, то вона не хотіла йти із садка, бо так їй там сподобалося. Загалом, ходимо із задоволенням. І в мене завжди душа спокійна.
 
Керен Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть з якого віку приймають у Happy Time?
 
Вуд Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Керен ()
Підкажіть з якого віку приймають у Happy Time?
З двох років.
 
Азіза Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з начальством цього садка?
 
Ірит Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Азіза ()
Як можна зв'язатися з начальством цього садка?
(048) 772 57 88, (093) 668 85 88, (097) 668 85 88 - за цим телефоном можна зв'язатися з менеджером, він вам усе докладно пояснить.
 
Кіма Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Happy Time, тут чудова підготовка до школи!!!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки (Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: