Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки (Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки)
Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки
Нева Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки


Мені подруга порекомендувала дитячий садок Хеппі Тайм. Які відгуки можете залишити про цей садок? Вашій дитині там подобається?
 
Патрісія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Нева ()
Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгукиМені подруга порекомендувала дитячий садок Хеппі Тайм. Які відгуки можете залишити про цей садок? Вашій дитині там подобається?
Моя дитина відвідує цей садочок. Заняття дуже цікаві, кожного дня ми бачимо нові творіння нашого малюка. Всім радимо!!! Якщо ви ще думаєте, то втрачаєте чудовий шанс порадувати свою дитину приємним спілкуванням і проведенням часу. Залишаючи нашу дитину в дитячому садку Хеппі Тайм ми впевнені, що наша дитина під наглядом відповідального і турботливого колективу.
 
Віда Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Патрісія ()
Моя дитина відвідує цей садочок. Заняття дуже цікаві, кожного дня ми бачимо нові творіння нашого малюка. Всім радимо!!! Якщо ви ще думаєте, то втрачаєте чудовий шанс порадувати свою дитину приємним спілкуванням і проведенням часу. Залишаючи нашу дитину в дитячому садку Хеппі Тайм ми впевнені, що наша дитина під наглядом відповідального і турботливого колективу.
Адаптація дитини пройшла успішно і швидко. Відчуваєш турботу й увагу співробітників садка. З дітьми щодня проводяться розвиваючі заняття. Настрій у дитини гарний і їй подобається в нього ходити!
 
Коллі Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Віда ()
Адаптація дитини пройшла успішно і швидко. Відчуваєш турботу й увагу співробітників садка. З дітьми щодня проводяться розвиваючі заняття. Настрій у дитини гарний і їй подобається в нього ходити!
Два з половиною роки ми з великим задоволенням ходили в Хеппі Тайм. У дитячому садку проводяться розвиваючі заняття в ігровій захопливій формі, доступній і зрозумілій для дітей. Діти з легкістю, азартом розв'язують поставлені для них завдання та знаходять відповіді на запитання. В ігровій формі діти опановують пізнання навколишнього світу, розвиваючи первинні розумові здібності, у дітей є можливість творчого самовираження. Рекомендую!
 
Асель Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Коллі ()
Два з половиною роки ми з великим задоволенням ходили в Хеппі Тайм. У дитячому садку проводяться розвиваючі заняття в ігровій захопливій формі, доступній і зрозумілій для дітей. Діти з легкістю, азартом розв'язують поставлені для них завдання та знаходять відповіді на запитання. В ігровій формі діти опановують пізнання навколишнього світу, розвиваючи первинні розумові здібності, у дітей є можливість творчого самовираження. Рекомендую!
Дуже гарний дитячий садок. Велика подяка нашому вихователю за гарний різнобічний розвиток дітей. Моя донька завжди з завзяттям іде до дитячого садка, бо знає, що там буде сьогодні цікаво, вони будуть знову щось робити оригінальне. Взагалі в садочку дуже гарно і затишно.
 
Жакі Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Асель ()
Дуже гарний дитячий садок. Велика подяка нашому вихователю за гарний різнобічний розвиток дітей. Моя донька завжди з завзяттям іде до дитячого садка, бо знає, що там буде сьогодні цікаво, вони будуть знову щось робити оригінальне. Взагалі в садочку дуже гарно і затишно.
Чудовий садок!!! У садок щоранку йдемо із задоволенням, ввечері часто не хочемо йти аж до сліз. Сам садок затишний. Є можливість додаткових занять карате, вокал, англійською, танцями.
 
Бетті Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Жакі ()
Чудовий садок!!! У садок щоранку йдемо із задоволенням, ввечері часто не хочемо йти аж до сліз. Сам садок затишний. Є можливість додаткових занять карате, вокал, англійською, танцями.
Цікава програма розвивальних занять, малюк ходить із задоволенням. Зручне місце розташування. Зустрічають завжди радо, приходимо як додому, швидко ростемо. Шкода, але скоро будемо розлучатися, пора в школу!
 
Євдоха Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися в цей садок?
 
Асель Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Євдоха ()
Як я можу записатися в цей садок?
(048) 772 57 88, (093) 668 85 88, (097) 668 85 88 - проконсультуватися і записатися можете за цими телефонами.
 
Ківі Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
З якого віку приймають?
 
Жакі Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ківі ()
З якого віку приймають?
З двох років.
 
Зіда Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідуємо садочок уже 1 рік, Дитина ходить у садочок із задоволенням, йти не хоче. Рекомендую!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки (Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: