Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки (Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки)
Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки
Інара Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки

Шановні батьки! Чиї дітки відвідують садок Хеппі Тайм, напишіть відгук про цей садок? Яке ваше враження про нього? Подобається вашим діткам?
 
Маріне Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Інара ()
Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгукиШановні батьки! Чиї дітки відвідують садок Хеппі Тайм, напишіть відгук про цей садок? Яке ваше враження про нього? Подобається вашим діткам?
Дівчатка, хто ще сумнівається, віддавати чи ні дитину в Хеппі Тайм, хочу вам сказати, що, на мій погляд, кращого місця в Одесі для дітей молодшого віку просто немає, і це стосується всього, починаючи від персоналу, що працює там, кваліфікованих педагогів, які відвідують садок, закінчуючи просто нереальним дизайном приміщень. Рекомендую!
 
Сірі Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Маріне ()
Дівчатка, хто ще сумнівається, віддавати чи ні дитину в Хеппі Тайм, хочу вам сказати, що, на мій погляд, кращого місця в Одесі для дітей молодшого віку просто немає, і це стосується всього, починаючи від персоналу, що працює там, кваліфікованих педагогів, які відвідують садок, закінчуючи просто нереальним дизайном приміщень. Рекомендую!
Зі спокійною душею віддаємо свого синочка в цей дитячий садок! Упевнені в професіоналізмі вихователів - дитина із задоволенням ходить у садочок, ділиться ввечері позитивними емоціями, багато друзів серед дітей із групи. Відчувається, якість занять із діточками - щодня нові, творчі вироби, малюнки, розучування віршиків і пісеньок.
 
Багіра Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Сірі ()
Зі спокійною душею віддаємо свого синочка в цей дитячий садок! Упевнені в професіоналізмі вихователів - дитина із задоволенням ходить у садочок, ділиться ввечері позитивними емоціями, багато друзів серед дітей із групи. Відчувається, якість занять із діточками - щодня нові, творчі вироби, малюнки, розучування віршиків і пісеньок.
Водили старшу доньку в цей садочок, завжди дивувалися, дитина з радістю бігла і зі сльозами йшла вечорами додому, потім із таким самим успіхом пішла і наша молодшенька, звісно, адаптація проходила не гладко, спасибі педагогам, які максимально приділяли увагу дитині на цьому етапі. Все здорово, дуже багато занять, які реально проводять і педагоги, і вихователі.
 
рига Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Багіра ()
Водили старшу доньку в цей садочок, завжди дивувалися, дитина з радістю бігла і зі сльозами йшла вечорами додому, потім із таким самим успіхом пішла і наша молодшенька, звісно, адаптація проходила не гладко, спасибі педагогам, які максимально приділяли увагу дитині на цьому етапі. Все здорово, дуже багато занять, які реально проводять і педагоги, і вихователі.
Син ходить у садок 4 місяці. Йому дуже подобається, що мене безмежно тішить. Привітний персонал - готові спілкуватися з батьками. Допомагають пройти адаптацію дитині до садка. Коли син пішов у садок, то почав битися. Дівчата - молодці - м'яко йому пояснювали, що так робити не можна, чому не можна, як можна і потрібно робити. І дитина пройшла цей період швидко: уже за тиждень усе нормалізувалося.
 
Дженні Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата рига ()
Син ходить у садок 4 місяці. Йому дуже подобається, що мене безмежно тішить. Привітний персонал - готові спілкуватися з батьками. Допомагають пройти адаптацію дитині до садка. Коли син пішов у садок, то почав битися. Дівчата - молодці - м'яко йому пояснювали, що так робити не можна, чому не можна, як можна і потрібно робити. І дитина пройшла цей період швидко: уже за тиждень усе нормалізувалося.
Водимо дитину в Хеппі Тайм 6 місяців. Враження позитивні. Дитина легко пройшла адаптаційний період. Варенька йде в садок із задоволенням. Педагоги дуже професійні й тактовні. Щодня дитина вчиться чогось нового, робить поробки, фізично розвивається.
 
Аїша Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Дженні ()
Водимо дитину в Хеппі Тайм 6 місяців. Враження позитивні. Дитина легко пройшла адаптаційний період. Варенька йде в садок із задоволенням. Педагоги дуже професійні й тактовні. Щодня дитина вчиться чогось нового, робить поробки, фізично розвивається.
Ми теж ходимо в цей садок. Емоції тільки позитивні і в мене і в дитини .Педагоги розташовують до себе, заняття веселі та цікаві. Приміщення дуже зручні. Рекомендую!
 
Аризона Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як я можу зв'язатися з керівництвом?
 
Сірі Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Аризона ()
Підкажіть, як я можу зв'язатися з керівництвом?
Ось номери телефонів: (048) 772 57 88, (093) 668 85 88, (097) 668 85 88.
 
Іоланта Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Сірі ()
Ось номери телефонів: (048) 772 57 88, (093) 668 85 88, (097) 668 85 88.
Підкажіть місячну вартість садка?
 
Маріне Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Іоланта ()
Підкажіть місячну вартість садка?
Ми ходимо у філію на Черемушках і платимо 10.000 грн на місяць.
 
Кат Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
"Хеппі Тайм" виправдав мої очікування! Особлива подяка колективу вихователів, за чуйне ставлення та індивідуальний підхід до кожної дитини. Рекомендую!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки (Приватний дитячий садок Хеппі Тайм відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: