Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки (Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки)
Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки
Локі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки


Мій синочок забіяка, поміняли три садочки, тепер розглядаю варіант Happy Time, усе-таки приватний садочок, гадаю, підхід до діток має бути інший, ніж у звичайному. Можете порекомендувати цей садок?
 
Іриза Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Локі ()
Дитячий садок Happy Time Одеса відгукиМій синочок забіяка, поміняли три садочки, тепер розглядаю варіант Happy Time, усе-таки приватний садочок, гадаю, підхід до діток має бути інший, ніж у звичайному. Можете порекомендувати цей садок?
Чудове і затишне місце для діток. Дитина із задоволенням ходить у дитячий садок. Подобаються різні заняття, як з предметів, так і творчі. Вихователі хороші, турботливі та добродушні, вміють знайти підхід до дитини!
 
Мелітта Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Іриза ()
Чудове і затишне місце для діток. Дитина із задоволенням ходить у дитячий садок. Подобаються різні заняття, як з предметів, так і творчі. Вихователі хороші, турботливі та добродушні, вміють знайти підхід до дитини!
До цього дитячого садка ходить наш синочок, дуже тішить той факт, що в ньому чудові вихователі, ставляться до дітей з любов'ю. Таким чином рекомендувати це місце можу сміливо!
 
Аризона Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Мелітта ()
До цього дитячого садка ходить наш синочок, дуже тішить той факт, що в ньому чудові вихователі, ставляться до дітей з любов'ю. Таким чином рекомендувати це місце можу сміливо!
На моє здивування, моя племінниця відвідує цей садочок із задоволенням і в неї тільки одні хороші враження про нього. Сестра каже, що все дуже затишно і підхід до дітей дуже чудовий.
 
Клава44 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Локі ()
Дитячий садок Happy Time Одеса відгукиМій синочок забіяка, поміняли три садочки, тепер розглядаю варіант Happy Time, усе-таки приватний садочок, гадаю, підхід до діток має бути інший, ніж у звичайному. Можете порекомендувати цей садок?
У цьому садочку чудові вихователі та педагоги, я думаю, вони зможуть знайти підхід до вашого сина. Мій син перші два дні теж намагався битися, але йому дуже дохідливо пояснили, що це робити не добре, і найголовніше - він дослухався до думки вихователів.
 
Амена Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Клава44 ()
У цьому садочку чудові вихователі та педагоги, я думаю, вони зможуть знайти підхід до вашого сина. Мій син перші два дні теж намагався битися, але йому дуже дохідливо пояснили, що це робити не добре, і найголовніше - він дослухався до думки вихователів.
У цей дитячий садок ми водимо з чоловіком свого сина. Дитина йде туди завжди охоче і без примх. У сина тут з'явилося багато друзів та інтересів. Тут працюють прекрасні вихователі, які вміють знайти підхід до кожного малюка. Всередині чистенько, гарно, ремонт хороший. Тож ми дуже задоволені!
 
Гаделія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Амена ()
У цей дитячий садок ми водимо з чоловіком свого сина. Дитина йде туди завжди охоче і без примх. У сина тут з'явилося багато друзів та інтересів. Тут працюють прекрасні вихователі, які вміють знайти підхід до кожного малюка. Всередині чистенько, гарно, ремонт хороший. Тож ми дуже задоволені!
Хочу висловити подяку керівництву дитячого садка Happy Time за такий професіоналізм і колосальну працю та сміливість у створенні та розвитку такого дитячого садка. Дякую кожному співробітнику за приголомшливу віддачу в розвитку дітей. Рекомендую всім батькам!
 
Феміда Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, куди звернутися для запису в садок?
 
Амена Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Феміда ()
Підкажіть, куди звернутися для запису в садок?
По номерам телефонов: 048 772 57 88, 093 668 85 88, 097 668 85 88.
 
Зорька Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
З якого віку приймають і яка вартість?
 
Іриза Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Зорька ()
З якого віку приймають і яка вартість?
Приймають від 2-х років, ми платимо 10.тис. грн на місяць.
 
Зарія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
З великою радістю спостерігаю як дітям там добре. Велика кількість різноманітних занять.  У наш час це взагалі рідкість. Рекомендую чудовий садок!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки (Дитячий садок Happy Time Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: