Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Happy Time відгуки (Happy Time відгуки)
Happy Time відгуки
Регіна Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Happy Time відгуки


Хочу з державного садка перевести в Happy Time, потрібна хороша підготовка до школи. Батьки, чиї дітки ходять у старшу групу залиште відгук про підготовку до школи?
 
Розочка Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Регіна ()
Happy Time відгукиХочу з державного садка перевести в Happy Time, потрібна хороша підготовка до школи. Батьки, чиї дітки ходять у старшу групу залиште відгук про підготовку до школи?
Підготовка до школи тут шикарна, ми змінили багато садочків, але тієї підготовки що дають тут ми не знайшли!
 
Тонька Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Розочка ()
Підготовка до школи тут шикарна, ми змінили багато садочків, але тієї підготовки що дають тут ми не знайшли!
У Happy Time справді займаються з дітьми, вони йдуть до школи підготовленими та всебічно розвиненими. Рекомендую!
 
Дуся Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший садок із комфортними умовами для дітей. Харчування різноманітне, за дітьми стежать, викладають. Також мені подобається їхній підбір предметів і навчальні методики, які спрямовані на всебічний розвиток дитини.
 
Клара Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Дуся ()
Хороший садок із комфортними умовами для дітей. Харчування різноманітне, за дітьми стежать, викладають. Також мені подобається їхній підбір предметів і навчальні методики, які спрямовані на всебічний розвиток дитини.
Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйне ставлення до дітей, турботу, увагу, доброту і теплоту, індивідуальний підхід до кожного. Виховний процес організовано таким чином, що враховуються всі дрібниці повсякденного життя в соціумі, у сім'ї та в колективі. Рекомендую цей садочок!
 
Ірида Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Клара ()
Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйне ставлення до дітей, турботу, увагу, доброту і теплоту, індивідуальний підхід до кожного. Виховний процес організовано таким чином, що враховуються всі дрібниці повсякденного життя в соціумі, у сім'ї та в колективі. Рекомендую цей садочок!
У садочок дитина ходить із задоволенням. Доброзичлива атмосфера, цікаві заняття + є додаткові секції, гарне харчування. Дуже приємні вихователі, одразу видно як багато душі вони вкладають працюючи з нашими дітками.
 
Люція Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ірида ()
У садочок дитина ходить із задоволенням. Доброзичлива атмосфера, цікаві заняття + є додаткові секції, гарне харчування. Дуже приємні вихователі, одразу видно як багато душі вони вкладають працюючи з нашими дітками.
Рекомендуємо садок Happy Time ,відразу видно ,що тут працює команда професіоналів. Чуйні, уважні та люблячі вихователі, територія охайна, є охорона, прекрасне харчування. Ми задоволені!
 
Лапуля Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть чи є англійська та додаткові секції?
 
Клара Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Лапуля ()
Підкажіть чи є англійська та додаткові секції?
Так, англійська є і додаткові секції - страдна школа, школа танців, школа вокалу, карате, шахи, живопис і малювання, школа акторської майстерності.
 
Едік Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу зв'язатися з начальством садка?
 
Розочка Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Едік ()
Як я можу зв'язатися з начальством садка?
Тримайте номери телефонів: 048 772 57 88, 093 668 85 88, 097 668 85 88.
 
Кая Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий садок. Моя дитина з величезним задоволенням щодня біжить у Happy Time - для мене це показник!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Happy Time відгуки (Happy Time відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: