Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Хеппі Тайм відгуки (Хеппі Тайм відгуки)
Хеппі Тайм відгуки
Алевтина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Хеппі Тайм відгуки


Хочу почути думку батьків про садок Хеппі Тайм. Вашим дітям подобається туди ходити?
 
Ніла Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Алевтина ()
Хеппі Тайм відгукиХочу почути думку батьків про садок Хеппі Тайм. Вашим дітям подобається туди ходити?
Дуже хороший садок .Привітні вихователі, постійно стежать за дітками і допомагають їм у всьому. Підхід до дітей чудовий, програма навчання супер. Я задоволена, що віддала сюди свою дитину.
 
Інеса Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ніла ()
Дуже хороший садок .Привітні вихователі, постійно стежать за дітками і допомагають їм у всьому. Підхід до дітей чудовий, програма навчання супер. Я задоволена, що віддала сюди свою дитину.
Вибираючи садок, мені важливо було знати, що дитина буде розвиватися так би мовити з усіх боків. Підготовка до школи, спілкування з однолітками, фізична активність, творча активність. Все це ми знайшли в Хеппі Тайм! Ну і звичайно варто відзначити особливе ставлення до дітей. Вихователі дуже турботливі й уважні, синуля їх дуже любить.
 
Нісса Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Інеса ()
Вибираючи садок, мені важливо було знати, що дитина буде розвиватися так би мовити з усіх боків. Підготовка до школи, спілкування з однолітками, фізична активність, творча активність. Все це ми знайшли в Хеппі Тайм! Ну і звичайно варто відзначити особливе ставлення до дітей. Вихователі дуже турботливі й уважні, синуля їх дуже любить.
Ми з чоловіком дуже відповідально підійшли до вибору дитячого садка. Державний відкинули одразу. А ось приватних сподобалося досить багато. Але за співвідношенням ціна-якість зупинилися на Хеппі Тайм. І ось після закінчення року, ми повністю переконалися в правильності нашого вибору!
 
Анюта Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Нісса ()
Ми з чоловіком дуже відповідально підійшли до вибору дитячого садка. Державний відкинули одразу. А ось приватних сподобалося досить багато. Але за співвідношенням ціна-якість зупинилися на Хеппі Тайм. І ось після закінчення року, ми повністю переконалися в правильності нашого вибору!
Дітей сюди вожу два роки. Садочком дуже задоволена, підготовка на висоті, дуже сильні навчальні програми та методики. Раціон харчування повноцінний. Вихователі знаходять підхід до кожного, знають чим зацікавити і залучити до колективного процесу навчання.
 
Гіта Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Анюта ()
Дітей сюди вожу два роки. Садочком дуже задоволена, підготовка на висоті, дуже сильні навчальні програми та методики. Раціон харчування повноцінний. Вихователі знаходять підхід до кожного, знають чим зацікавити і залучити до колективного процесу навчання.
Цікава програма навчання а головне чудові вихователі. Рекомендую!
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Гіта ()
Цікава програма навчання а головне чудові вихователі. Рекомендую!
Нам подобається, ходимо сюди із задоволенням. Смачна їжа, а яка тут хороша підготовка до школи, мій син у старшій групі і вже побіжно читає, для мене це показник!
 
Джоел Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити в цей садок?
 
Ніла Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Джоел ()
Як можна потрапити в цей садок?
Телефонуйте: 048 772 57 88, 093 668 85 88, 097 668 85 88.
 
Василина Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, місячну вартість і з якого віку приймають?
 
Гіта Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Василина ()
Підкажіть, місячну вартість і з якого віку приймають?
Ми платимо 9900 грн на місяць, приймають від двох років.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Випускаємося цього року з дитячого садка Хеппі Тайм і у нас залишаються найкращі враження і спогади, дитина була завжди рада йти в садок. Підготовка до школи на ура!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Хеппі Тайм відгуки (Хеппі Тайм відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: