Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Куплю » Конструктор на подарунок (Конструктор на подарунок)
Конструктор на подарунок
Михайло74 Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, як гадаєте, якщо подарувати племінниці конструктор на новий рік, то буде вона задоволена таким подарунком? І який конструктор краще вибрати? Запропонуйте варіанти.
 
MaZeX Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Усе залежить від того, який конструктор ви купите для своєї племінниці. Їх зараз дуже багато і ціни найрізноманітніші. Найдешевший точно не раджу купувати, а ви вже думайте.
 
Irinka24 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Михайло74 ()
Здрастуйте, як гадаєте, якщо подарувати племінниці конструктор на новий рік, то буде вона задоволена таким подарунком? І який конструктор краще вибрати? Запропонуйте варіанти.
Я думаю, кожна дитина буде рада будь-якому подарунку, тому щодо цього можете не перейматися. Багато дітей засмучуються, коли їм не дарують подарунки, і це дійсно сумно.
 
Lorelai23 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожна дівчинка мріє стати принцесою, і це не мої припущення, а кажу те, що є насправді.
Тому якщо і купувати дитині конструктор, то тоді тільки із серії Принцес.
Ось, наприклад, у Фокстроті, можна замовити конструктор LEGO Disney Princess, і я впевнена більш ніж, що ваша племінниця залишиться задоволена від такого подарунка. 
Якщо не вистачає грошей на його купівлю, оформіть покупку в кредит, у Фокстроті це можливо на сьогоднішній день.
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Куплю » Конструктор на подарунок (Конструктор на подарунок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: