Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Годування та розвиток дитини » Суміш і педіатри (які суміші рекомендують лікарі)
Суміш і педіатри
Любочка28 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно задалася питанням, чому більшість педіатрів її в пологовому будинку радять тільки імпортні суміші. Думаю їм за це проплачують.
Додано (23.11.2014, 12:32)
---------------------------------------------
Так і нам одразу порадили Фрісо, але відрижки і запори замучили. Довелося самій шукати заміну через 2 місяці, почитала інтернет і стала купувати Малютку преміум. Сумішшю дуже задоволена.
 
Мальвіна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Любочка28 ()
Нещодавно задалася питанням, чому більшість педіатрів її в пологовому будинку радять тільки імпортні суміші. Думаю їм за це проплачують.Додано (23.11.2014, 12:32)
---------------------------------------------
Так і нам одразу порадили Фрісо, але відрижки і запори замучили. Довелося самій шукати заміну через 2 місяці, почитала інтернет і стала купувати Малютку преміум. Сумішшю дуже задоволена.
А нам відразу педіатр підказала Малютку преміум, ціна доступна, якість хороша.
 
Люда Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
ми починали з нана, в пологовому будинку порадили, але була моторошна алергія, перейшли на Малютку Преміум, яка виготовлена з цільного коров'ячого молока, а не з використанням пальмової олії...
Додано (28.11.2014, 03:54)
---------------------------------------------
моїй племінниці рік, вони стільки перепробували сумішей, що, напевно, всіх уже й не згадаю, Нан, Нутрилон, Фріско, і раннього розвитку, кисломолочні. Але Вероніку постійно мучили газики і зригування. І ось тільки нещодавно педіатр порадила Малютку преміум, я пропонувала візьми пачку з сумішшю, спробуйте, може підійде, сестра говорила, що лікарі краще знають. На жаль, не завжди
 
Andre2022 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам підійшла суміш нестожен.
 
Смарта Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
А ми зараз на Хумані - це єдина суміш, яка підійшла синові.
Дівчата, а хто-небудь стикався з тим, що діти відмовляються пити? Можу влити в сина тільки чай із фенхелем, все інше він випльовує. 
Свекруха каже, що пити обов'язково, але не насильно ж у нього вливати?
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Годування та розвиток дитини » Суміш і педіатри (які суміші рекомендують лікарі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: