Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Годування та розвиток дитини » Дитяче дозвілля (Дитяче дозвілля)
Дитяче дозвілля
Дбайлива Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
На жаль, часу на
дітей вистачає не завжди. Тому задумались з чоловіком як забезпечити малечі
цікаве дозвілля. Телевізор і планшети зразу відкинули, бо всі ці нові ґаджети
заважають, точніше не дають дитині думати самостійно, розвивати свою логіку,
своє мислення. Моя сестра вже давно виписувала журнал «Пізнайко» для свого
сина, порадила і мені, тип паче моя малеча вже готова для такої
літератури.  Для нас «Пізнайко» ставзнахідкою, ми тепер і вдень, і вночі постійно з журналом. Малечі подобається. Я
задоволена. Раджу і Вам))
 
Ekmi Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас дитина то в садку, то на гуртках, їй нудьгувати взагалі ніколи! Приходить пізно, уроки і спати) хіба що канікули тоді вже відпочинок!
 
Fyrwi Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Старший уже сам по собі, а молодшому і в садку свят вистачає, постійні театральні постановки різних казок, тож явно не нудно!
 
Ridina Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас донечка теж ходить до палацу піонерів на театральний гурток, вони там різні постановки ставлять і вистави дитячі, потім запрошують батьків, а квиток скільки хто дасть, і на виручені гроші потім всі разом ідуть у кафе-морозиво! Востаннє вона в мене була сніговою королевою, довго думала я над костюмом, потім все таки замовила , тому що таку б красу я б сама не змогла пошити!
 
Тимохіна Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ridina ()
У нас донечка теж ходить до палацу піонерів на театральний гурток, вони там різні постановки ставлять і вистави дитячі, потім запрошують батьків, а квиток скільки хто дасть, і на виручені гроші потім всі разом ідуть у кафе-морозиво! Востаннє вона в мене була сніговою королевою, довго думала я над костюмом, потім все таки замовила , тому що таку б красу я б сама не змогла пошити!
Та ну звісно костюм дуже гарний і пошитий за малюнком дивлюся ідеально, самоучці так явно вдома не пошити. А щодо гуртка театрального, так у мене донька трохи старша, але теж відвідує драм-гурток, і з задоволенням виступає на сцені, каже, що в майбутньому хоче зіграти Джульєтту, головну героїню в дорослому спектаклі!
 
andreyЦирк Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Воджу молодшу дитину у вільний час на плавання і на танці - дозвілля треба проводити з користю. А старша донька записалася до школи, з наступного тижня приступає до навчання, їй не звикати, вона - студентка. Ще вона ходить на хор - співає красиво.
 
Поліна71 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
У моїх улюблене заняття - комп'ютерні ігри
 
Ара Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму синові зараз вісім - купила йому недорогий ноутбук HP 250 G5 (Z2Z93ES), це і є зараз його улюблена іграшка)
Щоправда, більше двох годин на день гратися не дозволяю - потрібно і на хобі час залишати, і на прогулянки, і на уроки в шкільний час.
 
Сонейка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
ігри на свіжому повітрі
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Годування та розвиток дитини » Дитяче дозвілля (Дитяче дозвілля)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: