Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Костюми для фотосесії (Костюми для фотосесії)
Костюми для фотосесії
Тимохіна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібні дитячі костюми для фотосесії для дівчинки 5 років. Напевно буду робити сама. Може хто підкаже якісь ідеї?
 
Сколо Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми теж робили костюм своїми руками, вийшло чудово. Один раз у нас була тематична фотосесія, до якої костюм ми своїми силами не змогли пошити, замовили в інтернеті.
 
Fyrwi Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Для фотосесії шити костюми? - особисто для мене це не посильна праця. Тим паче, що тут одним-двома не обійдешся. У цій справі, що більше, то краще... Пам'ятаю, коли ми торік під Новий рік дітям замовляли фотосесію, то орендували костюми на цьому сайті colombina Там і асортимент гарний (є з чого вибрати, багато різноманітних тематик), і ніякої тобі мороки. Тим паче, щоб за нинішніми цінами пошити гарний костюм - обійдеться в рази дорожче, ніж брати в оренду, а якщо їх кілька... Особисто я вважаю ці витрати зайвими.
 
TaHLomaka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Тимохіна ()
Потрібні дитячі костюми для фотосесії для дівчинки 5 років. Напевно буду робити сама. Може хто підкаже якісь ідеї?
Якщо збираєтеся самі - пошукайте в неті спеціальні дитячі портали, там багато подібної інформації, і викрійки є, і маса ідей та порад щодо цього...
 
montana17 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас фотосесія тільки без усіляких костюмів, сказали одягнути ніжно блакитну сукню, тому що підійде такий колір до їхніх декорацій. Я відразу була в паніці, у нас такого не виявилося, довелося швидко замовляти в інтернеті. Знайшли недорого на lemanta.com, за кольором підійшла ідеально і малятко мала в ній дуже милий вигляд. Як виявилося, головне, обговорити все з фотографом, особливо вбрання, оскільки не все добре виходить.
 
Teloprimo Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас теж має бути фотосесія, тільки сказали сукню пишну одягнути.
 
IriSSSka Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рідко бувають у мене фотосесії. Беру або щось зі своєї шафи, або якщо тематична, то беру в прокаті, не бачу сенсу купувати на один раз.
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Костюми для фотосесії (Костюми для фотосесії)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: