Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Допоможіть визначитися з подарунком (Допоможіть визначитися з подарунком)
Допоможіть визначитися з подарунком
Дбайлива Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю всі
батьки стикаються з цією проблемою. Я ось для себе вирішила, що дарувати буду
тільки те, що буде дійсно корисним для дитини, а не буде просто
припадатиме пилом. Знаючи як дитина любить головоломки, логічні ігри, вирішила, купити
їй дитячий розвивальний журнал "Пізнайко". Дуже непоганий варіант.
 
Ksenya Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Зазвичай, і це правильно, про такі речі запитують у батьків. Я завжди спочатку цікавлюся, а то так можна потрапити в незручне становище.
 
ВікторПонам Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки років дитині? Дівчинка чи хлопчик? І на яку суму ви розраховуєте? Дівчинці - ляльку. Хлопчику - конструктор Лего. Або на крайній випадок.
 
Антоніна Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Дітки - народ щирий. Краще в батьків уточнити, що краще подарувати. А то дитина може в очі сказати, що це їй не подобається.
 
Тимохіна Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Не зрозуміла - ви своїй дитині подарунок шукаєте чи чужій? Якщо своїй, то навряд чи вам тут зможуть щось слушне порадити, краще за вас вашу дитину ніхто не знає. Ну, а якщо чужій, то можете подарувати дитині незвичайний костюм. Нам, наприклад, минулого року хрещена купувала синові костюм людини-павука. Ви не уявляєте, скільки цей подарунок викликав у дитини емоцій. Ми наступного дня ходили до супермаркету, так він його одягнув - усі перехожі, звісно, йому посміхалися і віталися. )
 
Stasyan Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Дбайлива ()
Я думаю всібатьки стикаються з цією проблемою. Я ось для себе вирішила, що дарувати буду
тільки те, що буде дійсно корисним для дитини, а не буде просто
припадатиме пилом. Знаючи як дитина любить головоломки, логічні ігри, вирішила, купити
їй дитячий розвивальний журнал "Пізнайко". Дуже непоганий варіант.
Ви приколюєтеся чи що? Який журнал, дитині іграшки потрібні розвиваючі як мінімум!
 
Lisyonok Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Дбайлива ()
Я думаю всібатьки стикаються з цією проблемою. Я ось для себе вирішила, що дарувати буду
тільки те, що буде дійсно корисним для дитини, а не буде просто
припадатиме пилом. Знаючи як дитина любить головоломки, логічні ігри, вирішила, купити
їй дитячий розвивальний журнал "Пізнайко". Дуже непоганий варіант.
Не думаю, що дитина буде сильно радіти журналу. Дивлюся зараз всі люблять різні конструктори. Я своєму малюкові замовила ось тут великий конструктор Кідіго Будівельник-5, оскільки він дуже добре розвиває дитину. Вона може як будувати різні будиночки і навісики, так і вивчати назви різних фігур, таких як паралелограм, трикутник, куб, циліндр і т.д. Всі мої знайомі до речі придбали своїм діткам таке. Так що це буде на багато краще журналу)
 
Торра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А підлітку що можна подарувати?
 
Марка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій син просить мобільний телефон Apple iPhone 7 32GB , він уже дорослий підліток - скоро сімнадцять років. Пообіцяла, що якщо закінчить школу з відзнакою, куплю. Все-таки недешева річ.
На день народження для нього ми з чоловіком уже придбали гіроборд, він у нас спортивний хлопчик.
 
andreyЦирк Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий подарунок підлітку або дитині - похід на прикольні квест-кімнати в Одесі У цьому закладі можна чудово провести день народження дитини і дорослого цілою компанією.
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Допоможіть визначитися з подарунком (Допоможіть визначитися з подарунком)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: