Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Знайомство форум » Знайомство з іноземцями (Знайомства з іноземцями в Одесі)
Знайомство з іноземцями
lisa Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайомство з іноземцями


Дуже багато шлюбних агентств в Одесі, які пропонують знайомства з іноземцями. У них є свої інтернет-ресурси і цілі інтернет-служби знайомств... Але реально чи завести знайомство з іноземцем, яке буде хорошим?!

Що я маю на увазі?! Просто дуже часто в ЗМІ розповідають про знайомство з іноземцями не з найкращого боку...
То хтось із іноземців віддає наших у сексуальне рабство, то б'ють і ставляться як до тварин...

Відповідно і постає питання: - Чи може знайомство з іноземцями бути корисним нашим жінкам?! Хочеться реальні історії та факти...
 
ADONIS Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайомство з іноземцями в Одесі та Україні - це великий міф...

Розповім Вам історію моєї роботи в міжнародному сайті знайомств russiamore. Дана організації це просто розвод іноземців шляхом спілкування, адже за кожне повідомлення через їхній сайт іноземці платять від 2 у.о.... Але з іноземцями спілкуються не реальні російські та українські дівчата, а перекладачі, які представляються реальними дівчатами, анкети яких у них є. Також ця організація розводить іноземців на послуги перекладача, таксі та готелю після приїзду іноземця в Одесу. Також іноземцю пропонують дозвілля з дівчатами за викликом тощо.

Але найцікавіше в тому, що самі іноземці приїжджають сюди не впізнати дівчину і знайти своє кохання... Вони переїжджають виключно для відпочинку і сексу. Дуже часто такі гості України та Одеси грубо і нахабно чіпляються до клієнток шлюбних агентств, мало не доходячи до зґвалтування...

Ось така правда знайомств з іноземцями в Одесі... І все це я сам спостерігав... Одне хочу сказати, за державу прикро!

Все одно наш мужик кращий за будь-якого, ми до жінок краще ставимося!
 
Маргарита1245 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Я чомусь боюся знайомитися з іноземцями в мережі.
 
Fenrizshura Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Маргарита1245 ()
Я чомусь боюся знайомитися з іноземцями в мережі.
Чому так? Що в цьому страшного? Вони такі ж люди, як і ми, тільки говорять іншою мовою. У будь-якому разі, якщо у вас саме мовні проблеми або вам не підходить менталітет іноземців, то завжди можна познайомитися з якимось українцем. Зайдіть на loveawake і просто позначте вікову категорію тих, хто вас цікавить, а далі вже дивіться фото, читайте анкети, вибирайте, з ким спілкуватися. Хоча там же можна і з іноземцем познайомитися, якщо не для стосунків, то хоча б для тренування мовних навичок.
 
andrejkl Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А скільки треба планувати грошей на одну зустріч? скажімо, на сайті пише година 1000 гривень і купа послуг, але ж усі вони не входять у 1000 гривень? Які послуги входять у плату, а які додатково і скільки це коштує? Є якийсь стандарт послуг або ж із кожною треба домовлятися індивідуально?
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Знайомство форум » Знайомство з іноземцями (Знайомства з іноземцями в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: