Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Допоможіть порадою (аденома) (Допоможіть порадою (аденома))
Допоможіть порадою (аденома)
svetikvdovichen Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз лікуємо батька - аденома. Новий лікар прописав флосін, сказав, що він не впливає на тиск. Нам це важливо, бо в батька з тиском проблеми і від багатьох препаратів йому погано. Хотів дізнатися, хто пробував, підкажіть який він у дії.
 
lavrik24 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ага, ми ним дядька лікуємо. Теж проблема з тиском - на тиск практично не впливає (принаймні не скаржиться), а в статевому питанні каже навіть помолодшав)))), що після 50 приємно:) Загалом гірше від нього не буде, якщо звичайно він за лікарськими показаннями підходить, то варто спробувати 100%...
 
Irinka24 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік приймав Флосін за призначенням уролога за проблеми з сечовипусканням. Результат є, але невеликий. У період прийому в нього сильно піднімався тиск. Вдома тонометра немає, тому припинили прийом препарату через ризик для життя.
 
Mather Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Не люблю радити, але ось Варвара. Перевірена мною і знайомими роками, реклами не дає, повністю знеболює, навіть призупиняє рак, сильніше за неї нікого в житті не зустрічала, всі інші як діти порівняно з нею, але бере гроші і не малі, напевно має право. Дітей з будь-якими проблемами приймає безплатно, це я точно знаю, може і по фотографії. У мене особисто було так. тел. 0989829051. І відразу імейл, а то потім розривають питаннями pomoschvarvara@gmailсом (точка сом)
 
bremen Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
шукайте іншого фахівця
 
Аннтіан Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата svetikvdovichen ()
Зараз лікуємо батька - аденома. Новий лікар прописав флосін, сказав, що він не впливає на тиск. Нам це важливо, бо в батька з тиском проблеми і від багатьох препаратів йому погано. Хотів дізнатися, хто пробував, підкажіть який він у дії.
А чому лікарю не сказали про це???
 
bas13 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Те, що лікар приписав, те й треба пити. Усі проблеми треба озвучувати своєму лікарю.
 
Krot Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
У всіх може діяти по різному.
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Допоможіть порадою (аденома) (Допоможіть порадою (аденома))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: