Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Як продовжити секс? (Як продовжити секс?)
Як продовжити секс?
Іраклій Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Останнім часом я почав помічати, що моя половинка не встигає отримувати оргазм. Ну і я, звичайно ж, став набагато швидше закінчувати процес. Підкажіть, як краще продовжити статевий акт, щоб усім було добре?
 
Tojarn Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
А про який час взагалі йдеться і наскільки ви хочете продовжити акт? Якщо йдеться про акт за часом у хвилинах, тоді це проблема. А якщо довше, то, може, й не варто напружуватися... Та й узагалі, поспілкуйтеся зі своєю половинкою, може її все влаштовує.
 
Даніслав Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Автор, а ви не пробували якісь пристосування для продовження статевого акту? Наскільки я знаю, то їх зараз повнісінько. Ось, наприклад, можете спробувати скористатися кільцем на член Я не пробував, але мені говорили, що річ не погана. Та й різноманітність якась буде.
 
Agafiya Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Взагалі не розумію, навіщо знущатися над собою, якщо можна якось обопільно вирішувати проблеми. А щодо різних сексуальних іграшок, то мені здається, вони придумані тільки для збоченців.
 
OlegGurin Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Agafiya ()
Взагалі не розумію, навіщо знущатися над собою, якщо можна якось обопільно вирішувати проблеми. А щодо різних сексуальних іграшок, то мені здається, вони придумані тільки для збоченців.
Вирішується все просто і дуже дешево! Можна тут купити таблетки Eregra 100, від яких через 40-50 хвилин, буде 100% стояк протягом години! Цього часу цілком достатньо для жіночого мультиоргазму.  Препарат є дженериком Віагри, повністю повторює її ефект, але коштує в рази дешевше.
 
fania Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що вам варто подумати про використання інтимних іграшок, їх можна купити в секс-шопі у вашому місті або ж замовити онлайн.
 
iframes Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Важливо пам'ятати, що інтимні іграшки не є заміною для нормальних стосунків і близькості між партнерами, але можуть служити відмінним доповненням і приносити більше задоволення. Вибір у секс-шопі Talla містить величезний асортимент якісних товарів, які допоможуть розкрити нові грані в інтимному житті і поліпшити якість сексу. Якщо це перший досвід використання інтимних іграшок, краще почати з простих і маленьких вібраторів або ділдо, щоб звикнути до нових відчуттів. Якщо ж є досвід, можна обирати більш просунуті моделі, наприклад, з можливістю управління через додаток на смартфоні.
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Як продовжити секс? (Як продовжити секс?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: