Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловічі амурні справи » Хан Олег Віталійович відгуки (Хан Олег Віталійович відгуки)
Хан Олег Віталійович відгуки
Єсеній Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Хан Олег Віталійович відгуки


Що хто знає, про Хана Олега Віталійовича? Хто це?
Мені відомо про нього, тільки що він керівник руху "Ізврот, я бачу тебе" izvrot.icu
 
Ждан Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Єсеній ()
Хан Олег Віталійович відгукиЩо хто знає, про Хана Олега Віталійовича? Хто це?
Мені відомо про нього, тільки що він керівник руху "Ізврот, я бачу тебе" izvrot.icu
Що можна про нього сказати? Це головний відморозок банди "Ізврот, я бачу тебе", яку він створив.  Причому колишній ФСБшник, якого покривають чинні співробітники. Вони жорстоко знущаються над гомосексуалістами, бісексуалами, лізбіянками.
 
Зураб Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ждан ()
Що можна про нього сказати? Це головний відморозок банди "Ізврот, я бачу тебе", яку він створив.  Причому колишній ФСБшник, якого покривають чинні співробітники. Вони жорстоко знущаються над гомосексуалістами, бісексуалами, лізбіянками.
У них є своя база таких людей, куди вони постійно додають нових, яких вирахували. Їхні "активісти" нападають, б'ють, а також зливають усю інформацію в соціальні мережі та месенджери. Якщо ви захочете влаштуватися на хорошу роботу, то не зможете, бо якщо ви є в "Ізврот, я бачу тебе", то ви світитеся і в Яндексі.
 
Іполит Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Зураб ()
У них є своя база таких людей, куди вони постійно додають нових, яких вирахували. Їхні "активісти" нападають, б'ють, а також зливають усю інформацію в соціальні мережі та месенджери. Якщо ви захочете влаштуватися на хорошу роботу, то не зможете, бо якщо ви є в "Ізврот, я бачу тебе", то ви світитеся і в Яндексі.
У неті ви можете багато інформації знайти про їхню "діяльність".  Є маса відеороликів, як вони займаються "перевихованням", а також відгуки людей, які потрапили під їхній прес.
Знаю від знайомого, що Хан Олег Віталійович раніше працював у ФСБ і що їхньою "роботою" займаються з цієї організації.
 
krist Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Іполит ()
У неті ви можете багато інформації знайти про їхню "діяльність".  Є маса відеороликів, як вони займаються "перевихованням", а також відгуки людей, які потрапили під їхній прес.Знаю від знайомого, що Хан Олег Віталійович раніше працював у ФСБ і що їхньою "роботою" займаються з цієї організації.
Ось моя історія зустрічі з цими "нелюдями" - Живу в Новосибірську, раніше був одружений, я кохав дружину але, хочеться різноманітності. Шукаю молоденьких дівчаток на сайтах знайомств, так ось познайомився з однією, почали листуватися, обмінялися фото, домовилися про зустріч. Наступного дня з іншого акаунта мені надіслали, що я перебуваю в їхній базі, скинули мені моє листування з нею і всі мої контактні дані. Моє листування з цією дівчиною відправили дружині + розпіарили по всіх соц. мережах. Підсумок усього - розлучення з дружиною, заборона через суд з дітьми бачиться, звільнили з роботи за статтею, довелося переїжджати в інше місто і починати все з початку. Так поламали життя вони мені.
 
Їржі Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата krist ()
Ось моя історія зустрічі з цими "нелюдями" - Живу в Новосибірську, раніше був одружений, я кохав дружину але, хочеться різноманітності. Шукаю молоденьких дівчаток на сайтах знайомств, так ось познайомився з однією, почали листуватися, обмінялися фото, домовилися про зустріч. Наступного дня з іншого акаунта мені надіслали, що я перебуваю в їхній базі, скинули мені моє листування з нею і всі мої контактні дані. Моє листування з цією дівчиною відправили дружині + розпіарили по всіх соц. мережах. Підсумок усього - розлучення з дружиною, заборона через суд з дітьми бачиться, звільнили з роботи за статтею, довелося переїжджати в інше місто і починати все з початку. Так поламали життя вони мені.
Так, звичайно споганили вам життя. У нас у Воронежі вони зуміли посадити сусіда за педофілію, до того ж документи, всі докази складено юридично правильно, навіть найкращий адвокат міста не зміг допомогти.
 
Nikkol Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Єсеній ()
Хан Олег Віталійович відгукиЩо хто знає, про Хана Олега Віталійовича? Хто це?
Мені відомо про нього, тільки що він керівник руху "Ізврот, я бачу тебе" izvrot.icu
Подивився відеоролики за участю цієї банди. І скажу вам на всі 100%, що Хан Олег Віталійович, має відношення до силових структур. і поліція вам точно не допоможе.
 
Bagan Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата krist ()
Ось моя історія зустрічі з цими "нелюдями" - Живу в Новосибірську, раніше був одружений, я кохав дружину але, хочеться різноманітності. Шукаю молоденьких дівчаток на сайтах знайомств, так ось познайомився з однією, почали листуватися, обмінялися фото, домовилися про зустріч. Наступного дня з іншого акаунта мені надіслали, що я перебуваю в їхній базі, скинули мені моє листування з нею і всі мої контактні дані. Моє листування з цією дівчиною відправили дружині + розпіарили по всіх соц. мережах. Підсумок усього - розлучення з дружиною, заборона через суд з дітьми бачиться, звільнили з роботи за статтею, довелося переїжджати в інше місто і починати все з початку. Так поламали життя вони мені.
Знайомий у мене є, якого розмістили в цій базі, і він не розгубився, а написав у техпідтримку, типу хоче їм допомагати і навіть хоче допомогти матеріально. Після цього з ним зв'язалися, домовилися і закрили питання полюбовно.
 
Крастайо Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Bagan ()
Знайомий у мене є, якого розмістили в цій базі, і він не розгубився, а написав у техпідтримку, типу хоче їм допомагати і навіть хоче допомогти матеріально. Після цього з ним зв'язалися, домовилися і закрили питання полюбовно.
Ви ще добре відбулися. Є люди, яких вони зробили інвалідами, у яких руйнувалося життя через осуд, є такі, які після їхнього піару в соц. мережах не можуть навіть на нормальну роботу влаштуватися через анкету в Яндексі. Так, що Вам вдалося все нормально вирішити.
 
krist Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Bagan ()
Знайомий у мене є, якого розмістили в цій базі, і він не розгубився, а написав у техпідтримку, типу хоче їм допомагати і навіть хоче допомогти матеріально. Після цього з ним зв'язалися, домовилися і закрили питання полюбовно.
Спасибі, що підказали, спробую вирішити в такий спосіб, може, вийде.
 
orlyk Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію. Тут усе зрозуміло хто він і чому Хану і його руху нічого ніхто не загрожує.
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловічі амурні справи » Хан Олег Віталійович відгуки (Хан Олег Віталійович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: