Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Загальний чоловічий форум » Граєте на гітері? (Граєте на гітері?)
Граєте на гітері?
Metr Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Мужики, граєте на гітарі? Я колись, будучи студентом, бавився, але так толком і не навчився. Думаєте в 30 пізно? Розкажіть про свій досвід.
 
Nasar Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж граю ще зі студентських років і намагаюся не забувати цю справу. Особливо круто, коли збираємося великою компанією в мене.
Чи пізно в 30? Ніколи не пізно - всім кажу. Якщо ви цього хочете. Єдине - зараз гітари доволі таки дорогі. Раніше її дозволити міг майже кожен, а зараз... ну самі повинні розуміти.
 
TheRoad Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось тут погоджуся. Мій брат взагалі в 45 тільки почав. Адже тут головне бажання.
 
Тіхан Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо є бажання - яка різниця який вік
 
BoryaAndreev Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Пограю я б сказав, любитель, ще зі студентства залишилося)
 
Manses23 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Армійські пісні можна навчиться грати за 2 тижні, просто правильно руки поставити, відпрацювати 3 акорди і в компанії вже буде весело smile
 
vita-mosom Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
А в цьому є якісь вікові обмеження? Якщо душа лежить до цього, то яка різниця. Хоч 70 років happy
 
Ронда Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Це точно, я тільки в 24 роки почала вчитися, ось уже 5 років як граю. Найбільша мрія на даний момент - Електрогітара Fender 60th Anniversary Classic Player '50s Stratocaster, закохалася в неї, подобається і звучання, і колір, і дизайн.
Зараз велику увагу приділяю технічній частині, хочеться стати справжнім професіоналом.
 
Vladlen93 Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Я місяці намагався - намагався, так окрім ялинки і коника нічого не навчився грати)
 
Дирибаскін Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Була справа, гітара є, любив побренчати, але дружина охоту відбила, каже, що голос у мене гидкий і граю я ніби ногою...
 
Віталік88 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
дуже давно грав, а зараз навички втратив зовсім.
 
yagodka Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчитися ніколи не пізно, мій чоловік взагалі після 30 років захотів навчиться грати на гітарі, головне - бажання, і тоді все вийде!  І починав він зі старенької гітари, а нещодавно вже купили йому нову електрогітару, звучання звичайно взагалі супер! Купували на сайті музичних інструментів і обладнання showmarket.com: вибір звичайно величезний, різні ціни, різні функції, але досвідчені консультанти допомогли нам зробити вибір! Так що якщо є бажання вчиться, навіть і не сумнівайтеся і не дивіться на вік! Я ось своїм чоловіком дуже пишаюся що у нього з'явилося таке хобі!
 
Vladlen93 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Я коника вмів грати)
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Загальний чоловічий форум » Граєте на гітері? (Граєте на гітері?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: