Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Хіромант Люція відгуки (Хіромант Люція відгуки)
Хіромант Люція відгуки
Мері Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Хіромант Люція відгуки


Добрий день! Хто звертався до хіроманта Люції, залиште свій відгук.  Чи варто до неї звертатися?
 
рита Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Мері ()
Хіромант Люція відгукиДобрий день! Хто звертався до хіроманта Люції, залиште свій відгук.  Чи варто до неї звертатися?
Я зверталася, у мене стояло питання, чи варто відкривати свій бізнес і в якому напрямку. Люція підказала як все це зробити і в мене все вийшло, тож можу радити!
 
Евелін Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата рита ()
Я зверталася, у мене стояло питання, чи варто відкривати свій бізнес і в якому напрямку. Люція підказала як все це зробити і в мене все вийшло, тож можу радити!
Моєму синові Люція за допомогою ліній на руці підказала, який обрати напрямок у навчанні, на останньому курсі його запросили в американську високооплачувану фірму.
 
Вікка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Евелін ()
Моєму синові Люція за допомогою ліній на руці підказала, який обрати напрямок у навчанні, на останньому курсі його запросили в американську високооплачувану фірму.
Теж можу підтвердити! Хіромантія така наука, за лініями руки можна дізнатися правильний напрямок у житті.
 
Клава20 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Вікка ()
Теж можу підтвердити! Хіромантія така наука, за лініями руки можна дізнатися правильний напрямок у житті.
У мене багато знайомих яким Люція допомогла знайти правильний шлях у житті!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Клава20 ()
У мене багато знайомих яким Люція допомогла знайти правильний шлях у житті!
Розкажіть, як можна до неї потрапити?
 
Евелін Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Уся ()
Розкажіть, як можна до неї потрапити?
Наразі, у зв'язку з ситуацією, що склалася в країні, Люція консультує онлайн, через телеграм за номером телефону 0950937820.
 
Zolotko80 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Евелін ()
Наразі, у зв'язку з ситуацією, що склалася в країні, Люція консультує онлайн, через телеграм за номером телефону 0950937820.
Теж зверталася до Люції, у зв'язку з сімейною ситуацією, що склалася, вона дала мені рекомендації, як краще вчинити, і виявилася права. Можу рекомендувати, мені вона допомогла.
 
9Жанна9 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як проходить сама консультація?
 
Евелін Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата 9Жанна9 ()
Підкажіть як проходить сама консультація?
Вам потрібно зробити коректне фото обох рук і вислати на телеграм. Поставити запитання, яке вас цікавить, через певний час Люція відповість вам із подробицями в письмовому вигляді. Мені вона відповіла через годину.
 
Valentina7 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Евелін ()
Вам потрібно зробити коректне фото обох рук і вислати на телеграм. Поставити запитання, яке вас цікавить, через певний час Люція відповість вам із подробицями в письмовому вигляді. Мені вона відповіла через годину.
Я залишилася дуже задоволена рекомендаціями Люції, вона дуже мені допомогла у вирішенні моєї заплутаної проблеми.
 
Irinka8 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Valentina7 ()
Я залишилася дуже задоволена рекомендаціями Люції, вона дуже мені допомогла у вирішенні моєї заплутаної проблеми.
Учора консультувалася з Люцією, мені сподобалася, порадила зробити корекцію лінії долі, до чого я вже приступила і вам раджу!
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Хіромант Люція відгуки (Хіромант Люція відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: