Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Натуральне Трав'яне Мило (Натуральне Трав'яне Мило)
Натуральне Трав'яне Мило
katar1na Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
М'яке трав'яне, так зване чорне мило і бельді, раніше невідомий в Європі косметичний засіб, сьогодні набуває все більшої популярності. Чорне мило (sapon noir) виробляється за берберською традицією Марокко з додаванням різних трав. Слово бельді перекладають як просто "чорний", але по суті лінгвістики перекладається як "відбілювальне" - використовується в марокканських лазнях "хаммам".
 
Wrigley Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго часу доби! Ну що стосується мене, то я вважаю за краще користуватися тільки рідким милом. Тут головне придбати дозатор рідкого мила... Ну я розумію, що є мило, яке відразу з дозатором продається, але воно дорожче, ніж мило, яке просто в пляшечках продається.
 
Lisa5 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я готова заплатити дорожче, але отримати при цьому якісний і натуральний продукт!
 
лимонна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мило ручної роботи - це клас. Ось повинно ж у принципі все одно бути, красивий чи некрасивий шматочок ти на посадку наносиш. Але ні, коли ти цікавий шматочок з неймовірним запахом або мильну іграшку береш, то відчуваєш набагато більше задоволення.
 
oly4ka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Мило ручної роботи зараз перетворилося з натурального виробу не зрозуміло на що: ароматизатори, барвники. Таке мило не повинно бути яскраво-зеленим, помаранчевим і смачно пахнути полуницею чи персиком. Натуральний продукт має натуральний вигляд)))
 
Veleta Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я схильна до алергії, тому не ризикую користуватися косметикою з купою ароматизаторів і барвників. Мені косметолог порекомендувала рідке мило на основі трав, користуюся ним уже не перший місяць, мені дуже подобається. Шкіру не сушить і не стягує і шкіра така потім м'яка)
 
Teloprimo Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
У це натуральне всяке мило ручної роботи все одно купують хімічну мильну основу. Який сенс тоді в натуральності???
 
Liayla Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
запах найімовірніше не найприємніший
 
Дейф Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
мені подобається мило із запахом свіжості
 
Лоана Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається мило ручної роботи - купую собі із запахом троянд, а дітям беру мило у вигляді звіряток.
Також люблю Мило туалетне парфумерне Ароматика Лаванда-Оливки - у нього дуже приємний запах. Рідким милом майже не користуюся, хоча раніше купувала даф.
 
Леру_ня Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сама робила мило своїми руками, запах хороший, просто від олій залежить запах.
 
lady_unicorn Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Teloprimo ()
У це натуральне всяке мило ручної роботи все одно купують хімічну мильну основу. Який сенс тоді в натуральності???
Готова посперечатися, що не всі виробники беруть хімічну основу для мила. Якось була на фермі, де вирощують кізок, роблять сир із молока, масло та інші цікаві штуки. Так от. Господиня цієї ферми так само бавиться миловарінням. І сировину, в сенсі основу, вона не купує, тому що цю саму мильну основу вона виробляє. Там була довга лекція про технологію виробництва... але не думаю, що це цікаво та й збрехати можу, бо давно це було. У підсумку, я крім пізнавальної екскурсії затарилася там сувенірами, як востаннє (мила набрала так, ніби це останнє мило на землі)... ще б пак, усім відомо, як козяче молоко благотворно впливає на шкіру (навіть якщо це й не зовсім так, мило просто очешуїтичне)... До чого це я все?! А! Ви просто коли мило вибираєте, звертайте увагу на те, хто виробник (якщо через інтернет купуєте) і на їхні супутні товари. Якщо виробник якась домашня фермочка, то можна не боятися за те, що придбаєте хімію, там, як правило, використовують все супер-пупер корисне і натуральне, до речі, запах у такого (з усіх боків натурального) мила буде не настільки насиченим, як у мила, зробленого на хімічній основі.
 
Олівія Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Де можна купити?
 
Марічка Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Я люблю натуральне мило, але, як виявилося, на таке мило ручної роботи, ніби як без хімії, теж буває алергія. Чи то справді компонент якийсь алергенний, чи то мило не надто якісне.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Натуральне Трав'яне Мило (Натуральне Трав'яне Мило)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: