Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Корейський догляд за волоссям (Корейський догляд за волоссям)
Корейський догляд за волоссям
НінаАрхіпова Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоякісна косметика - значна частина в житті кожної людини, яка бажає бути красивою і доглянутою. Фірма Folli надає можливість усім поціновувачам якісних товарів ознайомитися з величезним асортиментом продукції з натуральних і перевірених компонентів. На сайті folli com ua жінки зможуть підібрати різну косметику для догляду за обличчям, тілом, а також найпопулярніші парфуми за доступними цінами. Для цього треба зайти на офіційний ресурс і детально вивчити асортимент представленої продукції. 
Особливою популярністю на сьогоднішній день користується корейська косметика. Перш за все, вона вирізняється компонентами, виготовлена тільки з натуральних матеріалів і відповідно має високу вартість. Шампуні та кондиціонери з цієї серії мають великий об'єм, у них відсутні сульфати, парабени та інші шкідливі субстанції. Вони добре підходять для різних типів волосся і шкіри голови. Кондиціонери дають зволожувальний ефект волоссю і роблять його гладким як шовк.
 
Dimkinsonova Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
багато чую про неї, потрібно напевно спробувати
 
zozulya Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Не пробувала.
 
sushko Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, косметику треба вибирати тільки професійну і дорогу
 
Fenrizshura Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Для обличчя доглядові засоби з Кореї пробувала, але ось для волосся ще жодного разу не доводилося нічого брати. Навіть цікаво, чи справді вони такі якісні?
 
Indi Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, дорога косметика - хороший вихід. Але ще треба купувати в перевірених місцях.
 
ділок Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго купувала корейську косметику і ось буквально недавно мій магазин закрився, більше немає такої якості, а якщо і є, то коштує набагато дорожче. Ось тому шукаю альтернативи. Перше, що почала вибирати - це засоби для волосся. Ось уже є чудовий варіант, незмивний крем-спрей для волосся, мінімум роботи і чудовий ефект, та й купити можна навіть і онлайн.
 
ma2marina2na Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я багато чула за корейську косметику хорошого, але все не як не можу собі її замовити
 
karinadzn Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
підкажіть перевірені магазини з корейською косметикою. Хто чим користувався і результати по догляду за волоссям.
 
marinalu Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала гідний інтернет-магазин корейської косметики і ось знайшла NEW SKIN . Порадував високий рівень обслуговування і
великий вибір товару. Косметика високої якості. Найбільше мене
порадував омолоджувальний набір і ціна нижча ніж в інших магазинах.
Додано (12.09.2021, 18:33)
---------------------------------------------
Можу вам порадити інтернет-магазин косметики NEW SKIN - він вам точно підійде. Великий асортимент, адекватні ціни та швидка доставка. Я там часто замовляю косметику для волосся
 
ma2marina2na Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата marinalu ()
Довго шукала гідний інтернет-магазин корейської косметики і ось знайшла NEW SKIN . Порадував високий рівень обслуговування івеликий вибір товару. Косметика високої якості. Найбільше мене
порадував омолоджувальний набір і ціна нижча ніж в інших магазинах.
Додано (12.09.2021, 18:33)
---------------------------------------------
Можу вам порадити інтернет-магазин косметики NEW SKIN - він вам точно підійде. Великий асортимент, адекватні ціни та швидка доставка. Я там часто замовляю косметику для волосся
о я чула про цю косметику. дуже навіть хороша
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Корейський догляд за волоссям (Корейський догляд за волоссям)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: