Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Красиве доглянуте волосся (Красиве доглянуте волосся)
Красиве доглянуте волосся
diagramma Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, давайте поговоримо про те, як ви доглядаєте за своїм волоссям.  Якими засобами користуєтеся і чи є у вас улюблені? Хочу купити якісні доглядові засоби для волосся, що порекомендуєте?
 
gargana Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені на день народження подарували шампунь, бальзам і шовкову інфузію для волосся марки Shi. Дуже сподобалися. Все підійшло і витрата економічна.
 
lottosya Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Здорове волосся завжди привертає увагу. А щоб воно було таким, потрібно правильно за ним доглядати. Для того щоб волосся виглядало доглянутим і здоровим, краще користуватися професійною косметикою для волосся, наприклад такою як Alfaparf.
 
tartaletka Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені підходять засоби від Естель. Я фарбуюся фарбою естелівською для блонда. І купую шампунь і бальзам для волосся, цієї ж марки. Ціна цілком доступна.
 
karinadzn Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я використовую мінералізовану олію для волосся Mirella, однієї пляшечки мені вистачає на два застосування і вітаміни Ellips для волосся, які збагачені марокканською олією. Шикарний результат, але дуже дорого, звісно не кожен може собі це дозволити і для мене теж було дорого, але надто хотілося спробувати, яким буде ефект. Волосся таке м'яке, шовковисте. Не знаю, чи знайду щось схоже, але трохи дешевше?
 
ma2marina2na Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Красиве волосся - це половина краси зовнішньої. Це жіноча сила. Тому я дуже турбуюся, коли з ним щось не в порядку. Я купую тут шампунь безсульфатний з пробіотиками і яблучним оцтом Masil 5 Probiotics Apple Vinegar Shampoo, філер для волосся з комплексом протеїнів і колагеном Masil 8 Seconds Salon Hair Repair Ampoule беру тут і маску для пом'якшення волосся Masil 8 Seconds Salon Super Mild Hair Mask.
 
marinalu Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ma2marina2na ()
Красиве волосся - це половина краси зовнішньої. Це жіноча сила. Тому я дуже турбуюся, коли з ним щось не в порядку. Я купую тут шампунь безсульфатний з пробіотиками і яблучним оцтом Masil 5 Probiotics Apple Vinegar Shampoo, філер для волосся з комплексом протеїнів і колагеном Masil 8 Seconds Salon Hair Repair Ampoule беру тут і маску для пом'якшення волосся Masil 8 Seconds Salon Super Mild Hair Mask.
Так, я знайома з їхньою продукцією, ще спробуйте, у них на сайті є парфумована олія, просто шикарне волосся від неї.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Красиве доглянуте волосся (Красиве доглянуте волосся)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: