Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Шопінг в Одесі » Подарунки для близьких (Подарунки для близьких)
Подарунки для близьких
Сигвар Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Що зазвичай даруєте?
 
Артес Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Та різні речі, дружині ось просто так Стартовий набір Eleaf iStick Pico Kit Hot Pink подарував, її брат розповів мені як вона хоче перейти на електронні сигарети і мені ця ідея сподобалася. Чому б не здійснити бажання коханої людини.
 
Оверкод Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
хороший варіант
 
ірина1990 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Мамулі на День народження замовила красивенний набір постільної білизни. До речі, хочу поділитися чудовим магазином домашнього текстилю timetextile.com.ua: купівлю роблю в них не вперше, ціни доступні та якість чудова.
 
karin Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Сигвар ()
Що зазвичай даруєте?
Я люблю дарувати прикраси. Востаннє купував дружині на подарунок прикраси з магазину ТрендіФренд. Там продають прикраси зі срібла. Дуже хороший вибір і якість.
 
vysoczkij Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У ТрендіФренд я замовляв дружині на подарунок шарми від Пандора. Дуже красиві маленькі прикраси зі срібла. Подивіться, і вам сподобається)
 
MalinaJ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую. Зараз підбираю в ТрендіФренд шарми від Пандора. Красиві штучки. У магазині можна не дорого купити красиві прикраси.
 
Тимохіна Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи не дарую близьким гроші. Завжди можна знайти цікаву, незвичну й оригінальну штучку в подарунок. Головне, запастися часом і терпінням smile
 
TeplaVoda Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Тимохіна ()
Ніколи не дарую близьким гроші. Завжди можна знайти цікаву, незвичну й оригінальну штучку в подарунок. Головне, запастися часом і терпінням
Наприклад, дуже крута штука на подарунок - квадрокоптер, причому можна знайти на будь-який смак і гаманець. Наприклад, є бюджетні квадрокоптери Syma 
Я б і сама не відмовилася б від такого подарунка!
 
Aleksandra555 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
у мене вічно ціла трагедія з цими подарунками...
 
Лілія30 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно шукала чоловікові на подарунок гарний годинник, натрапила на магазин Свісс-вотч, чудові репліки за доступними цінами, все виконано в найкращих традиціях, і причепитися ні до чого. Купувала чоловікові Хублот, але у них представлені всі можливі марки
 
KarpQF Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну для рідних подарунки потрібно вибирати з особливою уважністю і толком, особливо якщо дуже любите когось з рідних і він або вона любить цікавинки або захоплюється фотографуваннями тоді підійде така річ як КВАДРОКОПТЕР DJI MAVIC 3 PRO замовити можна на сайті dronestore ) Для рідних нічого не шкода, ціна то таке biggrin
 
vladaффф Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Розвивай свій талант у фотографії разом з професіоналами! Наш курс допоможе тобі освоїти навички фото-мистецтва та створити неповторні знімки. ОБЕРИ свій стиль та розкрий свою креативність в новому форматі! Звертайтесь в Telegram до нашого менеджера @Mila_mias (https://t.me/Mila_mias) для уточнення будь-яких запитань!
 
Tares Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Магазин "Алхімік" у Львові - це справжній рай для всіх, хто цікавиться езотерикою та духовним розвитком. Відвідавши цей заклад, я відкрив для себе світ загадок і можливостей. https://www.alhimik.com.ua/ Я впевнений, що всі, хто цікавиться езотерикою та духовним розвитком, знайдуть в цьому магазині багато цікавого та корисного. Місце багатого вибору на подарунки для кожного.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Шопінг в Одесі » Подарунки для близьких (Подарунки для близьких)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: