Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » А ви б поїхали? (Національний бізнес-рейтинг)
А ви б поїхали?
Happy Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Національний бізнес-рейтинг запрошує представників нашої компанії на з'їзд бізнес-лідерів. Питання ви б поїхали?
 
Heormi Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Живу за принципом не прогав можливість! І Вам раджу. Тим паче коли вона сама йде до вас у руки. Насправді в чому причина ваших роздумів? НБР відома організація, запрошення від них потрібно розцінювати як визнання вашої компанії.
 
Brittany Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно солідарна з повідомленням вище. Нові знайомства, нові можливості. А щоб зрозуміти атмосферу таких заходів, достатньо подивитися фотозвіти в соцмережах. На їхньому сайті внизу є посилання на фейсбук та інстаграм. Та й узагалі, що ви терорите?
 
Zazhygalka Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю там буде цікаво... багато корисної інформації
 
Happy Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні зайшла розмова за темою і згадалася мені ця гілка
тепер як сторони учасника
Цитата Zazhygalka ()
Думаю там буде цікаво... багато корисної інформації
так і ще раз так!
Додано (30.09.2019, 20:25)
---------------------------------------------
Якщо детальніше, то їздив до Пітера на чотири дні. Поїздка вдалася, час проведено насичено і продуктивно. Я отримав навіть більше, ніж хотів, бонус екскурсія містом. Подібні заходи найкраще рішення для тих, хто шукає спілкування та обмін досвідом у своїй сфері
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » А ви б поїхали? (Національний бізнес-рейтинг)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: