Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » Допоможіть відгуками про юристів (Допоможіть відгуками про юристів)
Допоможіть відгуками про юристів
Olga902 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день, шукаю юриста з аліментів і зіткнулася з тим, що юридичних фірм дуже багато, а хто з них надійний зрозуміти складно. Допоможіть, будь ласка, хто стикався з цим, розкажіть, хто Вам допоміг.
Дякую
smile
 
Наталка-Ромашка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, співчуваю Вам, розлучення та аліменти - це завжди емоційно важкий період, а вибір адвоката тільки ускладнює цей період. Сама зіткнулася з цим усім 1,5 роки тому, мені допоміг тоді адвокат Андрій з юридичної компанії Avron. Він виявився чудовим фахівцем і допоміг мені з усіма юридичними моментами справи так, що я ні про що не переживала. Якщо захочете, напишіть мені в приват, я дам номер телефону адвоката.
 
Нісса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
sad
 
KateW Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені потрібно було прийняти на роботу іноземця в Україні, що по суті непросто, тому я звернулася до відомої компанії "Правова допомога" і вони дуже швидко вирішили питання.
Юристи компанії з'ясують всі деталі Вашої діяльності та допоможуть отримати саме той комплект дозвільних документів, який Вам потрібен.
Також підкажуть Вам оптимальний алгоритм дій і самостійно складуть шаблон Заяви та допоможуть з розробкою проекту трудового договору.
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » Допоможіть відгуками про юристів (Допоможіть відгуками про юристів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: