Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » Кондиціонер (Кондиціонер)
Кондиціонер
yparus Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
На ваш погляд і досвід, що краще мобільний кондиціонер чи спліт-система? Хочемо встановити собі в квартиру систему кондиціонування не знаємо, що краще вибрати.
 
mirllall Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу вам сказати, що мобільний ставити не варто, оскільки одні мінуси в них. беріть краще систему хорошу, щоб одразу було все, і обігрів/охолодження, і вентиляція/осушення. Ми собі такий варіант поставили від Cooper&Hunter в Одесі. Дуже задоволені, бо завжди свіже повітря у квартирі, незважаючи на погодні умови.
 
hymka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж довго вибирав що купити в результаті взяли спліт систему за 8100 грн на за ціною /якість/функціонал це хороший варіант
 
AlinaGablyGoopperee Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво
 
Zazhygalka Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата yparus ()
На ваш погляд і досвід, що краще мобільний кондиціонер чи спліт-система? Хочемо встановити собі в квартиру систему кондиціонування не знаємо, що краще вибрати.
Якби я обирала, то, напевно, краще взяти припливно-витяжну установку з рекуперацією повітря: вона працює як кондиціонер, але краще очищає повітря, можна сказати, що корисніша, коли в домі є діти, докладніше вам зможе розповісти спеціаліст, чим вони відрізняються і в чому перевага.
 
Lana4512 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо це знімна квартира, то можна і мобільний. А якщо своя, то я явно б ставила спліт-систему, замовила б тут karno.ua за хорошою ціною і її, і комплектуючі, і не тягала б по кімнатах мобільний кондиціонер)
 
Михайло74 Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Як показує практика, спліт системи кращі за мобільні кондиціонери.
 
MaZeX Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли вирішили встановити в будинку кондиціонер, то так само не могли визначитися з вибором. У підсумку звернулися за допомогою в компанію ОДЕСА КЛІМАТ, фахівці якої провели нам консультацію і допомогли підібрати найкращий варіант для нашого будинку. У підсумку замовили у них спліт систему Daikin, яку вони нам і встановили.
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » Кондиціонер (Кондиціонер)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: