Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » СП жіноча та чоловіча спідня білизна. (Спільні покупки)
СП жіноча та чоловіча спідня білизна.
sashazp Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня.

Мене звуть Олександра. Займаюся організацією спільних покупок з інтернет-магазину Боно - УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА трикотажної білизни та одягу. Весь одяг в наявності, швидка доставка, висока якість пошиття, багато різних варіантів і найголовніше - низькі ціни. Мінімальна вартість замовлення і відправки від 300 грн. Як тільки набирається замовлення на мінімальну суму - здійснюю відправку.

Комісія за участь 10% до вартості замовленого вами товару.

Доставка протягом 1-3 днів.

Адреса інтернет-магазину: http://bono.in.ua/stocks/

Категорії товарів:
- жіночий одяг і нижня білизна - спідниці, гольфи, водолазки, джемпери, футболки, сукні, блузки, штани, брюки, лосини (легінси), толстовки, шкарпетки, колготки, труси, шорти, майки, ночнушки, домашні халати.

- чоловічий одяг і білизна - светри, футболки, сорочки, шкарпетки, майки, труси;

- дитяча білизна та одяг - комплекти білизни, комбінезони, шкарпетки, колготки, светри.

Готова відповісти на всі запитання за телефоном +38 (097) 760-72-12 або на e-mail delta.zp(собачка)i.ua.
 
bvcom Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовляю 
Наскільки я розумію, оплата здійснюється під час отримання?
 
Iri205 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Подруга з Одеси замовляла тут пуховик своєму малому. Каже, дуже теплий і синові подобається! Я теж, коли була в неї в гостях, замовляла собі там кофтинку. Дуже приємна на дотик і зручна! Дуже задоволена!
 
Katty_m951 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний магазин Боно. Користуюся послугами цього магазину вже досить давно. Якість речей дуже подобається, кольори завжди збігаються з фото. Останній раз купувала собі випускну сукню. Тканина трикотажна, чорним кольором, класичне строге. Дуже сподобалося. Доставили сукню буквально наступного дня після оплати.
 
nils Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовила собі толстовку в Боно. Дуже затишна, тепла і стильна! Якість хороша, після прання не линяє. До зими ще замовлю пару джемперів.  Порадила сестрі, вона тепер теж хоче зробити у вас замовлення)
 
Ксю28 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже часто купую речі в інтернет магазині Боно. Уже не раз переконувалася в якості товару. Ось зовсім недавно купила своїй дитині комбінезон. Він легенький, тепленький, моєму малюкові дуже комфортно в ньому, навіть знімати не хотів)))
 
dukas Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я жіночий кардиган купувала
 
istin Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається трикотаж Боно. Уже двічі замовляла у вас. Дуже сподобалася якість гольфів. Брала собі толстовку чудової якості, онукові 2 гольфи, блакитний і білий. Речі після прання не деформуються, не линяють, не очікувала такої прекрасної якості від доволі таки дешевого трикотажу.
 
yelmat Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені не дуже подобається цей одяг(
Я не давно брала участь у СП, і ми закуповували одяг на fason, він у них дуже красивий і стильний, а ціни взагалі порадували.
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » СП жіноча та чоловіча спідня білизна. (Спільні покупки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: